kimyasal gebelik

banu13

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
389
0
41
selam kizlar kimyasal gebelik gecirip tekrar hamile kalan var mi?bi de ne zaman sonra hamile kaldiniz?simdiden tesekkurler

evet canımm ben bu gebeliğimden önce geçirmiştim.1 ay sonrada normal tekrar gebe kaldımmm..:teytey:

aynen bende ağustos ayında kimaysal gebleik geçiridim ve ardından hemen hamile kalmışım.. çok şaşırıd dr um bile.. korunmamaıştık olmuş.. şükürler olsun..

ben temmuz ayinda kimyasal gebelik gecirdim. ekim ayinda yine hamile kaldim. arada gecen iki ayda da birinde tatilde oldugumdan tedavi olamadim. otekinde de rahim filmi cektirmistim. ben yumurtlama ilaci almadan yumurtlayamadigimdan iki ay bos gecti ama ilacimi alinca oldu. simdi 6,5 haftalik canim. kafani takma yine hamile kalirsin.....

bende ocak ayında kimyasal gebelik geçirdim ağustosta kaldım.ama banada hemen kalırsın dediler kalmadım 7 ay sonra kaldım

selam kizlar kimyasal gebelik gecirip tekrar hamile kalan var mi?bi de ne zaman sonra hamile kaldiniz?simdiden tesekkurler

merhaba,
bende hemen hamile kalanlardanım..eylülde kimyasal gebelik yaşadım adet oldum hemen ardından da hamile kaldım şu an 6 haftalık hamileyim :CüvCüv:
lütfen moralini yüksek tut..inan bir tek bizim başımıza gelmiyor adetini iyi takip edenler hamile jaldığını anlıyormuş ama cinsel ilişki yaşıyan her kadının başına geliyormuş ama çoğu adet gecikmesi zannediyormuş...çok üzüldüm ama değmezmiş doktor sağlıksız spermi vücut bloke etmiş dedi...gönlünü ferah tut...allah kimseye kaldıramayacağı dertler vermesin...sana ve tüm bebek isteyenlere hayırlı,sağlıklı ve uzun ömürlü evlatlar nasip etsin...:Saruboceq: a.s.

ben şubatta geçirdim temmuzda hamile kaldım arkadasım hemen 1 ay sonra kaldı merak etme canım kısa süre sonra hamile olucaksın umutlu ol.

günaydın arkadaşlar ben de geçen ay kimyasal gebelik geçirdim ve bugün adet günüm, inşallah ben de sizin gibi hemen hamile kalmışımdır.

kimyasal gebelikten hemen sonra hamile kalmayan arkadaşlar:

adet döngünüzde bir değişiklik oldu mu? gününüzde mi adet oldunuz yoksa biraz gecikti mi?

kizlar cevaplariniz icin hepinize cook tesekkur ederim.allah bebislerinizi saglikli bi sekilde kucaginiza almayi nasip etsin insallah ve bana da tabii ki..

kimyasal gebelikten hemen sonra hamile kalmayan arkadaşlar:

adet döngünüzde bir değişiklik oldu mu? gününüzde mi adet oldunuz yoksa biraz gecikti mi?

ben zamanında olmustum ama normalde 5 gün süren adetim o ay 10-11 gün sürdü ve yoğundu.

kızlar bende eylül ayında kimyasal gebelik yaşadım..normalde 33 günde bir adet olurum ama bu ay 37. günde geldi kanamam..hatta bende hamilemiyim acaba diye düşündüm test falan yaptım ama değilmiş..sanırım kimyasal gebelikten sonra olabiliyo böyle kaymalar...

ya kimyasal gebelik takılacak bir durum değil, ben de geçirdim ve doktorum bana adet görüyorsun deyip geçti, ben kimyasal gebelikten sonra korunmadım bile, özel hayatımız normal şekilde devam etti, ben bunun bir düşük şekli olduğunu bu siteye üye olduktan sonra öğrendim, yani panik yapma, çalışmalar başla, kısmetse olur

kızlar bende eylül ayında kimyasal gebelik yaşadım..normalde 33 günde bir adet olurum ama bu ay 37. günde geldi kanamam..hatta bende hamilemiyim acaba diye düşündüm test falan yaptım ama değilmiş..sanırım kimyasal gebelikten sonra olabiliyo böyle kaymalar...

canım ya benim de pazartesi adet günümdü ama hala olmadım, kimyasal gebelikten dolayı geçikiyor olabirir diyorum bir yandan, bir yandan da belki hamileyimdir diye düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi, önümüzdeki pazartesiye kadar bekliycem, inşallah hamileyimdir ya.....

canım umarım hamilesindir...sitede yazılanlardan okuduğum kadarıyla vucut kendini gebeliğe hazırladığı için kimyasal gebelikten sonraki ay hamile kalma ihtimali yüksek oluyomuş...biz bebek düşünmediğimiz için korunduk geçen ay...riskli günlerde ilişkiye girmedik...ama yinede gecikme olunca düşünüyo insan acaba olabilirmi diye..haberlerini bekliyorum..umarım pozitiftiiir..

canım umarım hamilesindir...sitede yazılanlardan okuduğum kadarıyla vucut kendini gebeliğe hazırladığı için kimyasal gebelikten sonraki ay hamile kalma ihtimali yüksek oluyomuş...biz bebek düşünmediğimiz için korunduk geçen ay...riskli günlerde ilişkiye girmedik...ama yinede gecikme olunca düşünüyo insan acaba olabilirmi diye..haberlerini bekliyorum..umarım pozitiftiiir..

inşallah canım, sağol, pazartesiye kadar bekliycem, inşallah olmazsam o zaman test yapmayı düşünüyorum.

X