Kimyasal gebelik?

Bahan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
571
119
28
Kimyasal gebelik sonrası hamile kalanlar deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Kimyasal gebelik sonrası hamile kalanlar deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
Kimyasal gebelikten 2 ay sonra hamile kaldım, şimdi 24.haftadayım. Kimyasal için dr çok normal birşey her ay bir çok kadın yaşar adet gecikmesi sanar farkına bile varmaz dedi. Bi sorun olarak görmüyor doktorlar onu

Kimyasal gebelikten 2 ay sonra hamile kaldım, şimdi 24.haftadayım. Kimyasal için dr çok normal birşey her ay bir çok kadın yaşar adet gecikmesi sanar farkına bile varmaz dedi. Bi sorun olarak görmüyor doktorlar onu
Benim 2. Bu pıhtılaşma olabiliyo diyorlar bide bende pcosta var

Benim 2. Bu pıhtılaşma olabiliyo diyorlar bide bende pcosta var
Pıhtılaşma testi tıp fakültelerinde yapılıyor hamilelik olursa da için rahat eder yaptır öyle bi ihtimal varsa. Ben kimyasal öncesi bir de kalp durması nedeniyle kaybettim 9 haftalık o zaman yaptırmıştım pıhtılaşma çıkmadı çok şükür. Pcos çok etkileyeceğini sanmıyorum ama dr daha iyi bilir tabi onu. İnşallah kısa zamanda güzel haberler alırsın

Amin inşallah ya aynn dediğin gibi gereken testleri yaptırıp içim rahat etsin istiyorum

Herkese merhaba. 19 Haziran da gebe olduğumu öğrendim ama sonrasında Beta düşmeye başladı. Ve kanamam da başladı tabiki. Kimyasal gebelik ile sonuçlandı 3 temmuz da tekrar beta verdim sıfırlanmıştı. Sonrasında da korunmadan devam ediyoruz ama hala bi gelişme yok, adetlerim de düzenli.
Benim gibi olup ne kadar sürede hamile kaldınız? Çok stresliyim bidaha olmaz, olursa da böyle olur diye

Merhaba, kafana takarsan olmaz. İnan stres çok etkiliyor. Benim ilk gebeliğimde 9 haftalık kalbi durdu. Sonra kimyasal yaşadım ondan sonra bıraktım olursa olur olmazsa aşılama falan yaptırırız dedim ki 2 aya tekrar hamile kaldım. Kafandan attığın an geliyor bebiş.

Teşekkür ederim cevabınız için sizi de tebrik ederim. Allah isteyen herkese nasip etsin

Ocak ve mart ayi kimyasal yasadim. Ve son yasadigim kimyasaldan sonra hic adet gormeden hamile kaldim nisan ayi hamile oldugumu ogrendim. O da dusukle sonuçlandi 8 haftalik. Mayis ayi. Tekrardan haziran ayi bir kere adet gordum. Simdi yine hamileyim çok şükür. 8 haftalik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…