kimyasal gebelik yasayanlar lutfen bildiklerinizi paylasin

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
subat ayinda boyle birsey yasadim ve hala hastalanmadim sizce normalmi basina gelen arkadaslar nekadar sonra adet oldunuz lutfen yazin

• Konu Sahibi EU2
cnm bende 1 aralıkda 5 haftalık kimyasal gebelık geçirdim kanamam 7 günsürdü ve yine 26 gün sonra reglımı oldum. ama sonrasında reglı tarıhlerınde değişme görülebiliyor. bu normal birde eğer korunmadıysan gebelık olmuş olabilir.

• Konu Sahibi EU2
sagol canim cevabin icin gebelik yok doktora gittim ilgilenmedi bile ama ister istemez tedirginim iste bir an once olsamda kurtulsam 38 gun oldu biraz daha bekliyip en iyisi tekrar doktora gitmek

• Konu Sahibi EU2
sagol canim cevabin icin gebelik yok doktora gittim ilgilenmedi bile ama ister istemez tedirginim iste bir an once olsamda kurtulsam 38 gun oldu biraz daha bekliyip en iyisi tekrar doktora gitmek

canım sen kan tahlili yaptırdınmı hcg

• Konu Sahibi EU2
bende şubt ayında kimyasal gebelik geçirdim adetime 6-7 gün varken kendimi normal hissetmedim göğüslerimde şişlik uyku hali bel ağrılarım mide bulantım vardı daha önce dış gebelik geçirdiğim için hemen hcg yaptırdım ve 155 çıktı sonuç sersemledim hamileydim ama daha önceki tevrübemden dolayı 48 saat bekledim ve tekrar test yaptım sonuç 86 çıktı daha öce kimyasal gebelik diye birşeyden haberim olmadığı için hemen doktora gittim ve geçirdiğimin biokimyasal bir gebelik olduğunu bebeğin tutunamadığını çok normal olduğunu çoğu kadının bunu farketmeden adetle düşürdüğünü benim kendimi çok fazla dinlememden dolayı farkına vardığımı falan söyledi bikaç gün bekleyelim şu an hiçbişey belli değil dedi 2 gün sonra regl oldum geçti benim regl dönemlerim çok düzenlidir 28 günlük periyotları şaşmaz umarım sende bi an evvel belirsizlikten kurtulursun tatlım

• Konu Sahibi EU2
canım bende bir yıl kadar önce geçirdim kimyasal gebelik, 39. gün regl oldum, biraz geç olabiliyo merak etme, yalnız b hcg nin sıfırlanması gerekiyo, takip et mutlaka...

• Konu Sahibi EU2
yok yaptirmadim kan testi amadoktordan herturlu muayine oldum zaten doktorum bebek yok dedi

• Konu Sahibi EU2
canım bende kimyasal gebelik geçirdim,benim lekelenmem 40 gün devam etti,doktor bana içerde pıhtı parça kalmıştır dedi bir ilaç verdi onu kullandım çok şükür lekelenmem bitti.Ama lekelenmem böyle ara ara biter gibi oldu tekrar başladı o bile düzensiz oldu,1 hafta oldu lekelenmem biteli şimdi adetimi bekliyorum bakalım ne zaman olacak, ama göğüslerimde ağrı var şişlik var bu kadar kısa zamanda adet olurmuyum bilmiyorum.

• Konu Sahibi EU2
cm bende şubatta kimyasal gebelik gecirdim ondan sonra 2 kez adet oldum şimdi tekrar korunmuyoruz inş. hayırlısıyla gelir meleğimiz

kasımda kımyasal gebelık gecırdım.. 6 haftalık gebe görunurken 4 kasımda kanamam basladı.. bı dahada adet olmadım zaten.. 15gun sonra hamıle kalmısım tekrar.. su an 6 aylık gebeyım..

bende ağustos ayında bu durumu yaşadım.9 temmuzda regl olup ağustosta düşük yaptım ve 1 eylül de tekrar regl oldum.yalnız kandaki hcg nin sıfırlanması uzun sürdü sürekli gidip kan verip o olmasını çok istediğimiz hcg hormonunun sıfırlanmasını beklemek çok moral bozucuydu ama yapacak birşey yok herşey Allah tan.
benim söylemek istediğim herkesin durumu farklı olabilir, bize bakıp karar verme derim ben sadece hcg yi takip etmeni öneririm.
birde bende kimyasal gebelik sonrası kist çıktı 2 ay tedavi oldum doğum kontrol ilacıyla.şimdi 18 haftalık hamileyim.Allah ım herkes için hayırlısını nasip etsin inş.
moral bozma düzelir canım, hcg yi takip ettirmen yeterli bence.

BENDE 8 MARTTA REGL OLACAKKEN OLMADIM VE HAMİLE KALMAYI ÇOK İSTEDİĞM İÇİN HEMEN KAN TESTİ YAPTIM.1O UNDA DR GİTTİM.KİMYASAL GEBELİKTEN BAHSETTİ TIPKI SENİNKİ GİBİ.AYNI ŞEYLERİ SÖYLEDİ VE BEN 12 SİNDE(MART) ADET OLDUM.AMA NİSAN AYINDA HALA ADET GÖRMEDİM.BUGÜN DR GİTTİM KANTESTİ YAPTIK.BEN TEKRAR HAMİLEYİM ZANNEDİYODUM.AMA NEGATİF ÇIKTI.VE MORALİM ÇOOOOK BOZUK.ÇÜNKİ BENİM 2 YIL ÖNCE FSHIM YKSEKTİ. VE BENDE MENEPOZA GİRDİM DİYE AĞLIYODUM. SİZİ OKUYANA KADAR HİÇ ÜMİDİM YOKTU.ŞİMDİ İÇİMDE Bİ ÜMİT BELİRDİ.NE DERSİNİZ??????????

ne menopozu be canim aklinin ucundan bile gecirme hem normalmis 40 veya 50 gun olmamasi vucut kan kaybettiginden bugun kendimi asti veanneme sordum tejrubeli kadin sonucta .bu arada bizim yasadimiz bu dusuk yeni olusucak gebeligi kolaylastiriyo hayirlisiyla bir duzene girsek arkasi cabuk gelicek doktorum oyle soyledi hap bile vermiyo duzelmesi icin demekki bir bildi var bu doktorun hersey dogolina birakip sabirla bekliycez umarim yheni gune uyandimizda olmus olur cok bunaldim geceleri artik uyku duzenim bile kalmadi en iiii si hic birseyi kafaya takmamak

allah tamamina erdirsin darisi tum isteyenlerin basina tebrikler.

canim benim de subatin 26 si tamamen kanimdan gitmisti fakat o gunden sonra regli olmadim gogus agrim cok sol kasim agriyo tibki regli belirtisi gibi fakat tik yok once test yaptim 2 . cizgim silik cikti tedirgin oldum bir 10 gun bekledim doktora gittim bakti bebek yok dedi oyle diyince kan testine ihtiyac duymadim olmus olsa idi bebek ultrason da cikardi diye simdi hala bekliyorum kendime biraz da sure verdim olmassa kan testi yaptiricam hic degilse neden regli olmadim cikar herhalde ortaya.bu arada senide tebrik ederim bebegini saglila kucana almani dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…