Kimyasal gebelik ve başarısız tüp bebekler sonrası kendiliğinden gebelik

Coksukurbugunume

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.567
1.338
Merhaba arkadaşlarım 💕
Ben bir kere kimyasal gebelik yaşadım sonra hamile kalamadım tüp bebek yaptırdım gelişimi durdu ve o kadar düşük önleyiciler Protestanlar corasprinler vb kullanmama rağmen
Umutlarım tükenmişti artık…
Dün test yaptım silikte olsa çift çizgi çıktı sabah gidip kan vereceğim ama aşırı korkuyorum.
Ya yine kaybedersem diye.
İzmir’de tavmergen tup bebek merkezine başlamıştım onlar nk hücre paneli diye bir test yapıyor, yaptırdım bende, alerjilerim var diye Transfer öncesi makrofaj aşısı olacaksın dediler
Ama şimdi kendiliğinden olunca (kullandığım şeyler var konu açacağım onun için) çok korkuyorum yine bir şey olur diye

Deneyimleyen var mı bunları yaşayıp sağlıklı gebelik geçiren var mı?

Allah aşkına bana dua edin sevinemiyorum korkumdan

Merhaba arkadaşlarım 💕
Ben bir kere kimyasal gebelik yaşadım sonra hamile kalamadım tüp bebek yaptırdım gelişimi durdu ve o kadar düşük önleyiciler Protestanlar corasprinler vb kullanmama rağmen
Umutlarım tükenmişti artık…
Dün test yaptım silikte olsa çift çizgi çıktı sabah gidip kan vereceğim ama aşırı korkuyorum.
Ya yine kaybedersem diye.
İzmir’de tavmergen tup bebek merkezine başlamıştım onlar nk hücre paneli diye bir test yapıyor, yaptırdım bende, alerjilerim var diye Transfer öncesi makrofaj aşısı olacaksın dediler
Ama şimdi kendiliğinden olunca (kullandığım şeyler var konu açacağım onun için) çok korkuyorum yine bir şey olur diye

Deneyimleyen var mı bunları yaşayıp sağlıklı gebelik geçiren var mı?

Allah aşkına bana dua edin sevinemiyorum korkumdan
Bilgim yok,dua edeceğim sizin için.İnşallah sağlıklı,güzel bir gebelik haberi alırım sizden.😊

Kan verdiniz mi? Peki alerjileriniz neye var benimde alerjim var ama öncesinde bişey yapılması gerektiğini bilmiyordum

X