Kimyasal gebelik sureci

minakang

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2024
65
20
28
Merhaba arkadaşlar .bugün kimyasal gebelik yaşadığımı öğrendim dün adet kanamam başlamıştı zaten bugünse hcg değerim bayağı düşmüş. Yazmak ve içimi dökmek istiyorum.cok canım yandı. İlk öğrendiğimde sevinçten yere göre sığmazken şimdi ise ağlamaktan yaş kalmadı. Bunu yaşayan tek ben değilim ama yaşadığım hayal kırıklığını ne düşünsem bitiremiyorum. Hcg değerim 32 öle başladı sonra lekelenme geldi iki gün sonra değerim 51 di .4 gün sonra 163 tu .şimdi ise 50 ye düştü. İlk gebeligimdi ve aylar sonra gebe kalabildim diye sevinmiştim. Ne acımasız bir durum...bir an önce kanamam bitsin ve unutmak istiyorum. Umarim ben de anne olabilirim.

Cok Gecmıs olsun çok zor surecmıs bende aynı şeyleri yaşadım geçen hafta ve yaşamaya devam ediyorum degerlerım doğru düzgün artmadı ve kanama adet kanamasına döndü ve kontrol altındayım Şuan. Ogrendıgımızdekı o heves heyecan Bı anda üzüntüye dönüyor Allah kımseye yaşatmasın ınsallah sağlıcakla kucağımıza alırız çocuğumuzu sukredelım ki bize zarar gelmeden bitecek ınsallah

Size de cok geçmiş oldun, çok teşekkür ederim. Uyusumda uyansam da bugünüm çok kötü bir şekilde ilerliyor .neden kimyasala gebelik denen umut sevinç katili gebelik türü var ve neden bunu yaşıyoruz diye düşünmekten vazgeçemiyorum.fiziksel olarak zarar görmesem de duygusal olarak yaralandım. İnşallah bir gün sağlık gebelik haberiyle seviniriz bir gün kursağımızda kalmadan

lütfen isyan etmeyin neden ben yaşıyorum diye 5 kere kimyasal yaşamış biri olarak söylüyorum size aslında
sevinin gebe kalabiliyorsunuz ben ilk kimyasal dan sonra hemen hamile kaldım ve sağlıklı bir şekilde kızım doğdu
şuanda da okulda Rabbimin imtihanı olarak düşünün kendinizi yipratmayin
kimyasal gebelik sonrası cok çabuk hamile kalınıyor hiç korunmadan devam edin

İnşallah ,dua edin. Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için

Merhaba bir şey soracağım 21 Ağustosta gebeliğim kanamayla sonlandı kimyasalmış fakat o tarihten bu tarihe hala karın ağrım oluyor özellikle sağ kasığımda oluyor ağrı ara ara gelip geçiyor bu normal mi acaba

merhaba
benim ağrım olmamıştı
kimyasal gebelikte genellikle çok ağrı vs olmaz siz çok kafanıza taktiğiniz için de olabilir

Aynı durumu bende yaşadım geçen ay 43 ile öğrendim 98 e yükseldi aradan bir hafta geçti tam evlilik yıldönümümuzde kanamam oldu ve 10 gün süren pıhtılı bir kanamaydı.
Nasıl mutlu olmuştuk özellikle eşim sonra hüsran
Ayrıca Femara ile kalmıştım bir nevi tedavi bebegiydi ama demekki vakti zamanı değilmiş
Şimdi de yaklaşık iki haftadır damla damla kanamam var bir türlü adet olamadım
Düzenim iyice Şaştı.
Rabbim isteyen herkese aratmadan kolaylıkla hayırlısıyla güzellikle nasip etsin

Amin inşallah,geçmiş olsun . gerçekten çok zor bir durum .yaşamayan anlamaz .evlenmeden önce hamile kalmak çok kolay sanıyordum ama şimdi hiçbir şeyin kolay olmadığını yaşayarak öğrendim. Artık bebek fikrini unutmaya çalışsam da her ay adet zamanı gelince bir umut yine canlanıyor

Allah'ım çok büyük ben inanıyorum bizimde kucağımız dolacak
En güzel en doğru zamanda
Sıkmayalım canımızı
Yemene içmene dikkat et canım yürüyüş yap sana iyi gelecek bir aktivite edin olumsuz şeyler düşünme

Çok teşekkür ederimm güzel haberlerle dönelim gönlümüzce olsun her şey

Merhaba bir şey soracağım bende adet oldum ama adet bitti hala damla damla idrarla beraber her tuvalette kan geliyor. Düşük demek mi oluyor ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…