Kimyasal gebelik sonrası HSG çektirmeli miyim

Kimyasal gebelik kaynaklı bir sıkıntınız olduğunu düşünmüyorum. Ancak ben de ilk kimyasalımı yaşadığımda doktor bir sene bekleyin demişti. Keşke onu dinlemeseydim. Meğer amh değerim düşükmüş. Kimyasalın bir sebebi olmayabiliyor. Ancak yaşınız, hormon değerleriniz, pıhtılaşma riskinizin olup olmadığı önemli

6 ay önce kimyasal gebelik yaşadım hsg çektirmeli miyim
instagramda bir doktorun kimyasal gebelik yaşadıysanız hamile kalabiliyorsunuz tüpleriniz açık demektir diye anlattığı bir videosunu izlemiştim..bende 2 sene öncr yaşadım ve hala gebe kalamadım hiçbir sorun yok hsg çektirmem gerekiyordu ama özeller aşırı pahalı,devlette de anestezi yok. Allahtan ümidimizi kaybetmeden bekliyoruz

Ben devlette anestezi olmadan exem diye bi köpük ile rahim filmi çektirmiştim. Onu siz temin ediyorsunuz tabi. Kanül vs. takılması dışında bir acı yaşamadım. O da doktora bağlı hatta eli hafifse onu bile yaşamazsınız.( o doktorda sonra aşılama oldum aynı şekilde canım yandı. Ancak tüp bebeğe başka doktora gitmiştim transferde hiç canım yanmadı oradan biliyorum)

o köpüğü hiç duymadım nerden aldınız acaba

o köpüğü hiç duymadım nerden aldınız acaba
Bana devletteki tüp bebek doktorum önermişti. Köpüğü sen temin edeceksin diyerek bir numara verdi. Bu ildeki temsilcisinden aldım. Sanırım bulunduğunuz ildeki doktorlara sorarak öğrenebilirsiniz bu şekilde yapıyor musunuz diye. Şurada şöyle bir tanıtım buldum.

Benimde başka çarem yok bekliyorum Allahtan ümit kesilmez ama şehir hastanesine gidip tekrar muayene olmayı ve doktora hsg çektirmek istediğimi söyliycem mecbur anestesiziz de olsa dayanıcam

Benimde başka çarem yok bekliyorum Allahtan ümit kesilmez ama şehir hastanesine gidip tekrar muayene olmayı ve doktora hsg çektirmek istediğimi söyliycem mecbur anestesiziz de olsa dayanıcam
Nerede yaşıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…