Kimyasal gebelik sonrası adet gecikmesi yaşayanlar

dido84

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2013
62
0
34
Arkadaşlar merhaba. Size bir şey danışmak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Geçen ay ki adetim oldukça kanamalı ve sancılı geçti. Öyle ki kanamam çok yoğun bir şekilde parçalar halinde geldi. Doktora gitmedim ve önemsemedim ama sonradan internetten okuduğum kadarıyla sanırım kimyasal gebelik geçirmişim ve düşük yapmışım. Bu ay adetimin gecikmesinin 3. günü. Dün sabah evde test yaptım ama negatif çıktı. Kafam karıştı benimde. Her ay adetini 28-29 günde olan ben ilk kez adet gecikmesi yaşıyorum ama test negatif. Acaba testi erken mi yaptım. Yoksa kimyasal gebelik sonrası adet gecikmesi normal mi? Aranızda buna benzer bir durum yaşayan oldu mu? Sizce biraz daha mı bekleyip doktora gideyim? Of aklım ne karışık, ne çok soru sordum size :)

canım bnmde kimyasal sonrası gecikmem oldu 26 günlük adet döngüm 34 gün uzadı bnede hamileyim sanıp kan testi yaptırdım negatif çıktı normal yani

merhaba ben yeni evliyim eşimle korunuyoruz , geçen ay çok sancılı bir şekilde git gide kahverengi parça parça sanki ceviz kadar bir şey içinde kan geldi önemsememiştim o kadar kahverengi vajınal akıntılar olması normal gıbı bır yazı okumuştum ıternette kı adet olamama bi kaç gün vardı bi kaç gün sonra adetimide oldum, bu ay acaba hamile miyim soruları kafamda donuyordu psikolojik olarak oyle bir düşünce içine girmiştim gebelik testi aldım değilmişim, aslında yeni evliyiz eşim çocuk çgeçen ay kı olay aklma takıldı acaba kimsaysal dusuk yapıp bebeğimi kaybettim şuan okulum oldugu ıcın dusunmesekte cocugum olsun cok ıstıyorum... bu konularda hiç bilgim yok yenı evlıyım.. Yaptıysam nasıl anlarım doktora gıtsem anlaşılır mı acaba cocugum olmaz mı kımyasal gebelık geçiren arkadaşlar bilgi verebilir misiniz??

Kimyasal düşük yasayanlar gecikmenin normal olduğunu soyluyorlar ama ben emin degilim hatta kotu birseyim var diye simdiden endise etmeye basladim gecen ay kimyasal gebelik yasadim ve 6 gun sonra dusuk oldu fazla bi kanamam olmadi sadece 3gun sürdü. Bu ayda 3gundur adet olmuyorum duzenli adet goren biri olmama ragmen hala olmamis olmak cok sinirlerimi bozuyor:-(

Kizlar bende cuma kan verdim 1.39 cikti pazar test yaptim 2 cizgi cikti pazartesi kan verdim 0.5 cikti ve adet oldm cok kanamam var ve adet gunumden 2 gun once oldum bende mi kimyasal gebelik gecirdim

Kizlar bende cuma kan verdim 1.39 cikti pazar test yaptim 2 cizgi cikti pazartesi kan verdim 0.5 cikti ve adet oldm cok kanamam var ve adet gunumden 2 gun once oldum bende mi kimyasal gebelik gecirdim
Değerin düşmüş ve kanama baslamis bu durumda evet canım kimyasal gebelik oluyor seninde cok gecmis olsun

Değerin düşmüş ve kanama baslamis bu durumda evet canım kimyasal gebelik oluyor seninde cok gecmis olsun
Ilk gebeligimdede 8 haftalikken kalp atisi durdu :'( kaybettim onu bundada boyle oldu acaba neden kimsayasal oluyo ki

Ilk gebeligimdede 8 haftalikken kalp atisi durdu :'( kaybettim onu bundada boyle oldu acaba neden kimsayasal oluyo ki
ge nede bi doktora git istersen kimyasal gebelik embriyoda döllenme sırasında sorun oluyorsa rahim onu kabul etmiyormuş sağlıksız olduğu için ve vücuttan kendi atıyormuş üzülme allah büyüktür gene nasip eder canım

Kızlar geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bu ay adetim beş gün gecikti test yaptım negatif çıktı en fazla kaç gün sonra hasta oldunuz

Kızlar geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bu ay adetim beş gün gecikti test yaptım negatif çıktı en fazla kaç gün sonra hasta oldunuz
ben de evliliyimin 2inci ayında yani mart ayında kimyasal gebelik geçirdim. hayatım boyu 26gün olan adet döngüm nisan da 28gün, mayısda 30 güne çıktı. şimdi haziranı bekliyorum.

X