Kimyasal gebelik sonrası adet gecikmesi sorunu

destinesiaa

🐣🤍
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2022
3.573
8.570
Merhaba hanımlar yorumlarınıza ihtiyacım var. 1 temmuzda kimyasal gebelik sonucu düşük gerçekleşti. Doktorum adet düzensizliğimin olabileceğini ve korunmama gerek kalmadığını söylemişti fakat 1 ağustosta adet oldum. Herhangi bir düzensizlik olmadı. Bu ay korunmadan bebek planlama sürecine devam ettik. Fakat bu ay adet olmadım. Beklenen adetin üzerinden 9 gün geçti. Bu süreçte yaptığım testler negatif çıktı. Hamileliğin olduğunu düşünmüyorum artık. Yarın doktora gidecepim 10 gün dolunca gel demişti. Böyle bir durum yaşayan var mı aranızda acaba ?

Geç yumurtlama vs durumlari olabiliyo benim kimyasaldan sonra adetim 1 ay gecikti 5 gün. Hatta hamile sandım test yapıyorum negatif. Yumurtlama geç olmuş o yüzden adetim de geç gelmiş. Gittiniz mi doktora belki düzensizlik oluşmuştur sizde de

Merhaba bende geçen ay kimyasal gebelik geçirdim 1 hafta kanamam oldu bitti tekrar değerlendirdik yumurtlama günlerini sonra üstüne hiç adet görmedim henüz 5 gün gecikti adetim ama test yaptım dün negatif çıktı kimyasal gebelik geçirdiğim için bi gecikme mi bu yoksa hamile olabilir miyim acaba merak ediyorum

Aynı şeyi yaşadım tam 1 ay gecikti adetim 25 haziranda kimyasal oldı halen Adet olmadım testte negatif ne yapacağımı şaşırdım hiç öylr gecikmem olmadı

Galiba şuan bende aynı şeyi yaşıyorum kimyasal yaşadım hâlâ regl olmadim korunmuyoruz hamileym sandım ama bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…