Gebeliğe Hazırlık kimyasal gebelik olabilir mi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

SEVCAN_84

Nirvana
Pro Üye
18 Ocak 2007
1.517
365
40
kızlar 38 yaşındayım 2. bebek için 4 senedir bekliyorum. adetlerim düzenli bu ay adetim 3 gün geçti. adet öncesi koku hassasiyeti bulantı vardı. adetim gecikmeli geldi yarım gün hafif kanama oldu ve sonra tak diye tamamen kesildi. peçeteye bile gelen yok derken o gece sabaha karşı aşırı rahim ve bel ağrısı ile kanama başladı. kıvrana kıvrana parçalı adet oldum. bugün adetin 7. günü yoğun kasık ağrım var yumurtlama ağrısı gibi....kafam karıştı bana bilgi verecek yardımcı olacak birileri olursa sevinirim....

Geç adet olunca parçalı kanama olması normalmiş bana doktor demişti keseyle falan ilgisi yok yani

hcg takibi yapsaydınız kesin kimyasaldır denilebilirdi ama bazı aylar bu şekilde olan kadınlarda var

Malesef kan testi vermeden bunu anlayamıyormuşuz. Ben de hemen hemen sizinle aynı durumdayım. 3.gün geciktim, gebelik testlerim negatif çıktı. 2.gün aşırı şiddetli ağrım oldu, bacağıma vurdu. Adet olcam dedim olmadım, ağrı kesildi birden. 3.gün lekelenme oldu sadece peçeteye. Yerleşiyordur belki o yüzden testlerde çıkmıyordur diye düşünmek istedim. 4.gün kırmızılar geldi. Aşırı ağrım var.

bende şuan aynı durumdayım hala bulantılarım ve baş dönmelerim var dün kahverengi lekelenmelerim vardı sadece peceteye gelen bugun siddetli agrıyla uyandım ve kanamam geldi sizce kimyasal gebelik mi sizde sonuc ne oldu

Adetle sonuçlandı. Gebelik olsa testlerde çıkardı diye düşünüyorum. Erken gebelik testi bile negatif çıkmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…