Kimyasal Gebelik geçiren ??

Bebik olsun

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2023
419
562
25
Kimyasal gebelik sonrası ne zaman hamile kaldınız? Kimyasal gebelik herhangi bir sorun oluşturur mu ? Cevaplarsanız sevinirim

Kimyasal gebelik geçirmek bir sorun oluşturmaz. Ben hamile kalamadım sonrasında, tek tüpüm tıkalıydı tüp bebekle anne oldum

4sene önce tüp bebekle kimyasal gebelik yaşadım 2ay sonra hamile kaldım. Bence rahim gebeliğe hazirken denemelere durmadan devam edin.

Ben 39 yaşındayım 2 evladım var ve ne düşük ne kürtaj ne kimyasal yaşamamıştım. 3. Bebeği isteyince denemeler sonucu kasımda hamile kaldım ama 6+larda kimyasal olduğunu öğrendim. Normal adetle aynı adet gibi sonlandı. Sonrasında döngüm kısaldı 28 27 olan döngüm 25 24 düştü. Belki hemen tekrar hamile kalabilirim ama deprem bölgesinde olduğum için yaşantımız tepetaklak oldu 😔 bugünümüze şükür🤲🤲bu ay hamile olduğumu öğrendim çok şükür... Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin 🤲🤲

Kimyasal gebelik sonrası ne zaman hamile kaldınız? Kimyasal gebelik herhangi bir sorun oluşturur mu ? Cevaplarsanız sevinirim
merhabalar.öncelikle geçmiş olsun.2022 şubat ayında kimyasal gebelik geçirdim,bu ay yine hamile olduğumu öğrendim fakat yine kimyasal oldu.Ben bu ay tüp bebek tedavisine başlayacaktım adet olamadım diye doktora gittim kan testi negatif çıkınca adet söktürücü verdi ondan sonra kanamam başladı.hapı kullanmayı başladığım anda hamile kalmışım.şimdi kimyasalın haptan dolayı mı yoksa zaten olmayacak bir şey miydi kafamız karıştı.pazartesi doktorumuzdan gerekli testleri yapmasını isteyeceğiz artık.

Hiç korkma kimyasal gebelik kadınların çoğunda olan bişey zaten ilk bebekler genelde tutunamıyor bende kimyasal geçirdim şubat ayında Nisan ayında tekrar hamile kaldım. Rahmin şuanda gebeliğe en hazır zamanlarda ve hormonların yüksek. Kafana takma demeyeceğim bu imkansız bişey çünkü. Yumurtlama günlerini takip et herkesin farklı olur. Rabbim en kısa zamanda nasip etsin💐

X