Kimyasal gebelik beta hcg

aymudu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2023
75
12
28
Arkadaşlar ben sanırım kimyasal gebelik geçirdim değerim çok küçüktü
16.temmuz 6,28
17.temmuz 6,80 çıktı
18.temmuzda kanamam geldi. Reglime aslında 2 gün daha vardı ama erken geldi. Reglim bitince hemen sıfırlanır değil mi, bugün bir kaç saat önce idrar testi yaptım yine silik çizgi çıktı

Arkadaşlar ben sanırım kimyasal gebelik geçirdim değerim çok küçüktü
16.temmuz 6,28
17.temmuz 6,80 çıktı
18.temmuzda kanamam geldi. Reglime aslında 2 gün daha vardı ama erken geldi. Reglim bitince hemen sıfırlanır değil mi, bugün bir kaç saat önce idrar testi yaptım yine silik çizgi çıktı
sıfırlanır canım geçmiş olsun bir sonraki aya inşaiiah

değeriniz düsük zaten. kanama oldukca zaten değer düsecek. endişe etmeyin hiç

aynısını yaşadım birkaç gün önce 3 gün testlerim silik çıktı kan verdim 7.0 geldi 2 gün sonra tekrar verdim sıfırlanmış gecesine de adet oldum

aynısını yaşadım birkaç gün önce 3 gün testlerim silik çıktı kan verdim 7.0 geldi 2 gün sonra tekrar verdim sıfırlanmış gecesine de adet oldum
Mrb bişey sorabilir miyim? Bende SK idrara çıkma batma acıma gibi değişik bir şeyler vardı idrara çıkartıyordu doktora gittim enfeksiyon olabilir ya da gebelik olabilir dedi. Beta ve idrar verdim enfeksiyon çıkmadı beta degerimde 1.6 çıkmış adetime de 15 gün var .. normalde betam 0.100 çıkardı sasmazdi şimdi neden böyle çıktı acaba bu beta degeriyle mi alakalı bebek oluşumu falan mı var ama yumurtlamam dan önce de gebelik zor oluşur aklım karıştı

Mrb bişey sorabilir miyim? Bende SK idrara çıkma batma acıma gibi değişik bir şeyler vardı idrara çıkartıyordu doktora gittim enfeksiyon olabilir ya da gebelik olabilir dedi. Beta ve idrar verdim enfeksiyon çıkmadı beta degerimde 1.6 çıkmış adetime de 15 gün var .. normalde betam 0.100 çıkardı sasmazdi şimdi neden böyle çıktı acaba bu beta degeriyle mi alakalı bebek oluşumu falan mı var ama yumurtlamam dan önce de gebelik zor oluşur aklım karıştı
yok canım 5 e kadar gebelik yok demek 0 da çıkar 1 de 2 de normal yani

yok canım 5 e kadar gebelik yok demek 0 da çıkar 1 de 2 de normal yani
Evet biliyorum yok ama bazıları yükselir gibi yazmış başka platformlarda kafamı karıştırdılar.. rahmimde batma gibi şeyler oluyor idrarımı çok fazla tutamıyorum onlar neden oldu ki enfeksiyon da cikmadi

Ben de kimyasal gebelik yaşadım dün kanamam oldu 1.02 gün sürdü sadece adet günümde geldi ama kanamam durdu anlamadım ne olduğunu şimdi adet ne zaman olacağım bu adet kanamasından sayılmıyor değil mi

Kimyasal gebelik nedeniyle adet normale göre 5 gün geç geldi benim. beta ilk kan testinde 14 idi ertesi gün 7 ertesi gün 0,9 oldu. Doktorum gelen kanamayı adet olarak değerlendirdi ve hormon değerlerine baktırdı. Hatta tüp bebek tedavisine başlamak için de bu kanamanın 3. gününü esas alabileceğimizi söyledi. Bir fikir verir diye paylaşmak istedim. Geçmiş olsun ❤️‍🩹

X