Kimyasal dan sonra kaçıncı denemede hamile kaldınız

Butterfly193

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
2.676
1.032
Kızlar ben 24 Şubat'ta kimyasal gebelik yaşadım hep gördüğüm forumdaki herkes ertesi ay hamile benim olmadı maalesef şimdi de bata 11 gün var benim gibi olan var mı en geç ne Zaman hamile kaldiniz

Kızlar bakar mısınız
neden kimyasal gecirdigimizi bilmedigimiz icin sebepler de degisiyor sure de degisiyor o ay kaliteli sperm yoktu belki , belki yumurta kaliteli degildi belki gensel sorun var ve beslenme aliskanligi vs derken bence baskarinin hamilelik gecirme suresi fikir olamaz

Hep okuyorum herkes ertesi ay hamile ben olamiyosam bı sorun var diye düşündüm merak ediyorum bu durum sadece bende mi böyle

Hep okuyorum herkes ertesi ay hamile ben olamiyosam bı sorun var diye düşündüm merak ediyorum bu durum sadece bende mi böyle
bir kere boyle dusunmek bile hamilelige engel olabilir normal bir kadinin her ay hamile kalma olasiligi yaşa bagli olarak %20 denemeye devam ilk olacak sanirim

Kızlar ben 24 Şubat'ta kimyasal gebelik yaşadım hep gördüğüm forumdaki herkes ertesi ay hamile benim olmadı maalesef şimdi de bata 11 gün var benim gibi olan var mı en geç ne Zaman hamile kaldiniz
Merhaba bende geçen ay kimyasal gebelik yaşadım bu ay yumurtlama gunlerini hep değerlendirdik adetime 6 gün var erken gebelik testi yaptım negatif çıktı hic hamilelik belirtisi yok bugun kasiklarida ağrı var adet olmayi bekliyorum Malesef bende de gebelik olmadi

Hayırlısı olsun canım yine de adet olana kadar umut var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…