kimse yokmu ?fikirlerinizi isityorum :(

WomenLove

bir Aşk Krallığı
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2007
24.020
122
mrhblar kafam çok karışık 3 ay olacak d.kontrol hapımı bırakalı ilk reglim 1 gün geçikmeli olmuştu bu ay 4 gün geçmişti ama dayanamayı test yapmıştım negatif çıkmıştı tabi geçen ay için ümidimi kesmiştim
normalde reglim 5 gün sürer 6 gün banyo yaprdım
bu sefer 3 gün yoğun sürdü ama bitti reglim biteli bugün 3 gün ama benim hala göğüs uçlarımda sızlama oluyo kasıklarım ağrıyo sivilcellerim geçmedi ve göğüs uçlarımda adertim başlamdan kabarcıklar oluşmuştu hala aynı göğüslerim adetim bitmesine ragmen damarlar belirgin....
burada okudum üstüne görme diye bişey var acab böyle bişey olabilirmi?
yoksa bunlar stersten hapı yeni bırkamamdanmı kaynaklanıyo olabilirmi?

yorumlarınız bekliyorum şimdiden tşk.

Canim Bildiğim Kadariyla üstüne Görmede Yoğun Bi Kanama Olmuyo.tek Bildiğim Bu Canim Malesef..

üstüne görmede yoğun kanama olmuyor leke tarzında kanamalar oluyor.
ayrıca bu ay benimde adetim kısa ve yoğun sürdü. sivilcelerim geçmedi kasık ağrılarım ve göğüs sızlamalarım devam etti. ancak gün geçtikçe hafifledi şikayetlerim... belki de mevsimsel değişmelerden kaynaklanıyordur.

bende yine burda okudum normal adet görenlerde oluyormuş lekelenme dışında yani neyse dediğiniz gibi mevsimsel olabilir...çok tşk.

canım üstüne görme olabilir.çünkü yoğun olanlarda oluyomuş.ama ben senin dediğin gibi regl oldum 1 ay.bana rahim kendini gebeliğe hazırlıyor dediler.ve gerçektende sonraki ay hamile kaldım.belki böyle bişeyde olabilir

canım üstüne görme olabilir.çünkü yoğun olanlarda oluyomuş.ama ben senin dediğin gibi regl oldum 1 ay.bana rahim kendini gebeliğe hazırlıyor dediler.ve gerçektende sonraki ay hamile kaldım.belki böyle bişeyde olabilir

bilmiyorumki cnm ne olduğunu çoğu şeyleride burada okuyorum aslında korunmayı bırkatığımda bu yılbaşı gibi hamiş olsam diyodum şimdi ise her ay bin ümitle allahım ne olur diyorum hayırlısıyla bir evlat ama bekelmek gerekiyor işte en ufak şeyde belirti gibi geliyo kısmet hayırlısı diyelim ...

benim kanamalarım yılda b ikaç kez fazla diğer aylar normal olur bu seferde fazla oldu aynı sürede başladı ve bitti. şimdide çok hafif kahverengi lekelenmeler var ve yaklaşık 1 aydır göğüslerim ağrıyor uyku ve halsizlik var adetim henüz yeni bitti bugün bir test yapayım dedim pozitif çıktı sizce bu üstüne görmemidir.

X