kimse yardım etmiyor

Seldos47

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2015
379
113
Merhabalar arkadaşlar
Yaşım 20 boyum 1.58 kilom ise 55
5 kiloyu nasıl verebilirim ben şimdi ya olmuyor yani üst zayıf baldırlarım var eritme hareketleri de yapıyorum olmuyor poşet falan mı bağlayan ne yapsam yardım edin bana acil vermem gerek kiraz sapı çayı içiyorum 2 gündür ise yaramadı lahana mi icsem hem istahim da pek yok diyet listelerinide sevmem baskı ve psikolojik etkiliyor beni

Canim günlük yarim saat yürüyorum ama fayda yok 2 ye cikarayim o zaman bacaklarimi kırıp 10 saniye bekliyorum oda baldır kısımlarımı yakıyor aslında iyi sanırım
Yarım saat hiç fayda etmez canım yani yapmamış gibi olursun.
Zaten ilk yarım saatte kalori yakamazsın o yüzden en az bir saat yürümen lazım amam2 saat yürümelisin.
Kilo çok önemli değil vücudun şekle girmesini sağla, kilo çok fazla değişmese bile bacaklarını zayıflatabilirsin.

Aynen canım vallaha üst zayıf baldır var işte alt bacakta zayıf sekilsiz görüntü oluyor yani

Zumba yapmalısın bence inanılmaz terletiyor ve kalori yaktırıyor üstelik çok da eğlenceli.

yürüşten ziyade koşu daha cok kalori yaktırıyo tabbi başlangıçta cok koşamıyosun ama mesela 1 saat yürüyceksen yarım saat kosu yarım saat yuruyus yapabılırsın o üst baldırlar fena eriyo

B
yürüşten ziyade koşu daha cok kalori yaktırıyo tabbi başlangıçta cok koşamıyosun ama mesela 1 saat yürüyceksen yarım saat kosu yarım saat yuruyus yapabılırsın o üst baldırlar fena eriyo
Ben 2 sene tekvando yaptım 57 kiloyken kan ilaclariyla 55 falan oldum işte baldırlarım kas yaparsa orda sıkıntı karın Kasım var mesela bacaklarimda serttir benim

B

Ben 2 sene tekvando yaptım 57 kiloyken kan ilaclariyla 55 falan oldum işte baldırlarım kas yaparsa orda sıkıntı karın Kasım var mesela bacaklarimda serttir benim
koşudan pek oyle kas olmaz zaten kadınların kas yapması oyle kolay degil yağ yakımı için kardiyo yapman lazım en ıyı kardiyo koşu ve ip atlamadır

koşudan pek oyle kas olmaz zaten kadınların kas yapması oyle kolay degil yağ yakımı için kardiyo yapman lazım en ıyı kardiyo koşu ve ip atlamadır
2 hafta atladım alt baldirlar pert 20 dakika durmadan atladım resmen 10 saniye şu icmelerim haric su oldum su gerçekten ip atlamak iyi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…