kimler hala dogumu bekliyor?

rosa85

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
661
849
merhaba kizlar kimler hala benim gibi bekliyor acaba merak ettim 16 mart son gündü ama ben hala dogum yapmadim doktor normal diyor bekliyoruz bakalim hadi hayirlisi:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

merhaba kizlar kimler hala benim gibi bekliyor acaba merak ettim 16 mart son gündü ama ben hala dogum yapmadim doktor normal diyor bekliyoruz bakalim hadi hayirlisi:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

cok zor gecıyodur herhalde gunler.benım 31ınde doluyor gunum ama ben sımdıden sabırsızlanıyorum oyle hıssedıyorumkı benımde gececek gıbı.umarım sende bugun yarın kurtulursun hayırlı dogumlar

bende senin gibi haftalar öncesi bekliyordum daha dogrusu doktorum 1 marttan sonra bekleyin dedi ama 20 mart hala bebegim dogmak istemiyor karnim cok rahat herhalde

bende varım bende aslında miadımız 25 martda doluyor ama gelen telefonlar hala doğurmadın mılar sabırsızlanıyorum artık belki herşey normal ama şu gelen telefonlar ve sözler olmasa dimi

benim günüm 28 mart da doluyor. bana da telefonlar geliyor doğurdum mu acaba diye soruyorlar :) arayanlar sağolsunlar kaçıncı kez arıyorlar. bi de benim karnım çok büyük ve 7,5 aydan itibaren hep aşağı doğru inmiş pozisyonda görünüyordu. biz bebişimiz şubatın sonunu bekler mi acaba diye düşünüyorduk , bebeğim Maşallah 39 haftayı doldurdu güzel bekledi .. artık hayırlısı.

kizlar allah yardimciniz olsun. benim de son 10 gunum gercekden gunler gecmiyooo. allah hepimizi kurtalsin insallah

Merhaba benimde günüm 29 unda sabirsizlikla bekliyoruz.Benim acilmada yok kasilmalar arada sancilar geliyo galiba benimde günüm gecicek mart derken nisan annesimi olucaz ne hepimiz icin hayirlisi

selam arkadaşlar benimde sancılarım ve bel ağrılarım başladı iki haftadır da var sancılarım 39 hftalığım bende artık çok sabırsızlanmaya başladım herkes ne zaman olucak diye soruyoo yok daha olmadııı

dün markete gittik annemle inanın salı gününden beri dışarı çıkmamıştım . benim ki artık 40. haftanın içinde. Markette herkes önümden öyle güzel çekiliyor ki anlatamam :)) Karnım Kocaman patlamaya hazır Balon gibi .. Sanki Hamile Kadın Değil de Ağır Vasıta Araç geliyor :)))))

gercekten bız ne zaman dogurucaz ya.herkes sorar oldu artık.benımde cok moralım bozuk bu cocukta tık yok daha sınırlerım yıpranıyor bekledıkce.zaten dogumdan cok korkuyorum bende yarın 40.haftaya gırıyorum.bakalım bu gıdısle nısanda anca dogurucaz galıba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…