Kime güveneceğimi bilemedim:(

esraersoy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2010
4.595
3
Slm kızlar ben 15aydır çocuk istiyorum ama bir türlü olmadı aralık ayında pko olduğumu öğrendim neyse benim durum iyiye gidiyor ama dr eşimden de test istedi 1cc de 19.100.000bin çıktı ve hareketlilik %55 hareketsiz %45 çıktı diğer sonuçlar normelmiş ve benim dr'um bu şekilde çocuk olması zor üroloji dr gitsin eşin dedi. Gittik ve dopper utrason sonucu hafif derecede varikosel çıktı. Eşime dr ameliyat acil değil bu şekilde de çocuk olur demiş ama benim dr kesinlikle kabul etmiyorum başka dr gidin dedi nette bir dr sordum o da ameliyata gerek yok dedi ay kime güvenicem bilemedim bilgisi olan varsa bana cvp yazarmi yada ne yapmam gerekiyor

cnm benimde eşimin sonuçu sizinkine yakın çıktı haraketlililik oranı yüzde 50.ben bi prof. gidiyorum ve yaşadığım şehirdeki en iyisi o bana sayı yeterli biraz daha bekleyin boşa tedavi olmayın dedi..1yıldır korunmuyorum buarada bende.Ama bir kere hamile kaldım.yani hiç kafana takma eşin testi bir ay sonra iyi bir laboratuvarda tekrarlasın bence...ondan sonra karar verin:)

Cevabın için çok sağol bakalım keçi boynuzu kürü yapıcam eşime bir iki dr daha gitsin sonra testi tekrarlaya bilir tekrar sağol

canım keçi boynuzu pekmezne devam et ve 2 ay sonra sonucu gör sakın üzülme bu sitede neler var ne mücizeler varrrrrr

Çok fazla anlamıyyorum ama sonuçlar kötü gibi durmuyor. Bence de az daha sabredin sen bu arada keçiboynuzu falan yap sonra tekrar yaptırın testi.

eşinin ameliyatını yaptırmanızı tavsiye ederim sayı çok düşük değil amam morfolojiye bakılmamış oda önemli
ameliyatla birlikte tüm değerleriniz düzelir ve işin çok daha kolaylaşır

eşinin ameliyatını yaptırmanızı tavsiye ederim sayı çok düşükdeğil amam morfolojiye bakılmamış oda önemli
ameliyatla birlikte tüm değerleriniz düzelir ve işin çok daha kolaylaşır

Morfololi normel çıktı canım onun için yazmadım %94normel %6anormel çıktı

Morfololi normel çıktı canım onun için yazmadım %94normel %6anormel çıktı

morfoloji çok güzelmiş canım

sayınız ve hareketinizde fena değil bence ama 15 aydır gebelik oluşmadıysa yerinde olsam ameliyatı yaptırırdım çünkü şansın daha çok artar ameliyat sonrasıda tedavi uygalarsınız vitamin desteğiyle çok daha güzel olur

peki hormonlara bakıldımı hiç

sende bi sorun yoksa bu şekildede şansınız var sen bilirsin yani

Ben pko hastasıyım prolaktin horonmun yüksek çıkıyor ilaç ile düzeliyor ama sonra tekrar çıkıyor birde yumurtalar çok büyüyor çatlaması geç oluyor onun için tedavi görüyorum şimdi 2dr daha göstermeyi düşünüyoruz sonuçları onlar da ameliyata gerek yok derse eğer bir ay sonra tekrar test yaptırırız ve onun sonucuna göre karar veririz diye düşündüm ama ne olucak bilmiyorum gerçi ameliyat çok küçük birşey ama eşim biraz kararsız biraz derken baya bir yani ne de olsa ameliyat diyor

Kızlar bugün dr gittim 14.gündü dr yumurtalar tam istediğim boyutta artık senin hiç bir sorunun kalmadı dedi esin de bir an önce bir dr gitsin ve ameliyat gerekmez sadece ilaç tedavisi ile çabuk düzelir artık artık sonuca ulaşalim çok geldin dedi şükür olsun allaha sol da 2yumurta olmuş biri 22mm biri 16mm yarın öbürgün çatlama olur cumartesi tekrar gel bakalım dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…