Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kim kardashian`in "Süper fondoteni ve pudrasi"

zitronen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
73
0
39
Arkadaslar buldugumda gözlerime inanamadim:1shok: kesinlikle makyaj yapilicaksa eger "kiyicaksin paraya" sloganini tekrar yineledim.
Kim kardashian bircogunuz tanir kokos ve güzel kizdir ayrica sik.
1. resimde güneslenirken kendini kizartmis ama orda cildine dikkat edin onun kida azda olsa problemli ve makyajsiz gercekten de cirkin.
2 resimde ise makyaj mucizesi.
simdi sira ürünlerde bende en kisa zamanda alicam ama simdilik para yok

Fondoten: Giorgio Armani Silk Luminous foundation.

Pudra :Laura Mercier translucent powder.

Göz makyaji: N’ Rockets by MAC, Deep Truth -by MAC

Allik :Angelika by NARS and the bronzing powder by LORAC

Dudakalrda ise fondoten üzerine clear gloss (seffaf gloss)

iyi alisverisler darisida basima insallah hihoyyyt

Eklentiler

• $74146_0.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 2.391
  • $p1019340.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 454
ben allığın uygulanış şekline bayıldım resim gibi harika uygulamışlar ama makyajsız cildinde de pek sorun yokmuş yani pürüz falan yok güneş yanığı haricinde

evet gercektende cok hos ama fondoten ve pudranin hakkinida yememek lazim yüzü süper göstermis

kim sadece fondoten ve pudrayla bu hale gelmiyo ki
makyaj altı baz olarak da smashbox photo finish kullanıyo

bide ben anlasam şu smash boxtan nedir nerde satılır...kim uygular hiç görmedim yaa....cahal kalmışak vallahhh

:1shok: Ey makyaj sen nelere kadirsin...

Yahu ben bunun yaptığı makyajın milyonda birini yapmadığım halde bundan milyon kat güzelim , sonra da ben güzelim diye geziyorlar , boşversinler ya :umursamaz:

o güneş yaşladırır onu ya aman güneşi hiç sevmiyorum kırışıklıkların tek sebebi

Daha yeni lorac,clinique ve urban decay far setleri aldim. Lorac gercekten cok kaliteli urban decay sanirim sahip oldugum yapisi en guzel farlardan . Clinique make up setten memnun kalmadim.Verdigim para bosa gitti gibi sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…