Kim hangi doktora gidiyor??

bebixsximolcak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
5
0
Arkadaşlar ben göztepe şafak hastanesi jale dala gidiyordum gidiyordum diyorum çünkü kadın hamile imiş gelecek ay doğuracak ve benim haberim yok ne güzel dimi hiç belli etmedi ve bişi de söylemedi artık bu ayki kontrolde söylemek durumunda hissetti kendini heralde şimdi harıl harıl yeni doktor bakıyorum acayip kızgınım. Bide ben senin doğumuna yetişirim demezmi. Çıldırttı beni. Ben en kritik 3 ayımı sensiz geçiricem sonrada seninle doğuma giricem oldu başka. Çok doluyum kusura bakmayın. Her neyse şimdi bir doktor buldum netten araşatırdım ama genede emin değilim siz de fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim. Doktorun adı Mehtap Yazıcıoğlu ve Lalehan Kutluay Medical park ta görev yapıyor. Çok faiş fiyatlarıda yok. Anadolu yakasında başka varmı bildiğiniz kızlar acil destek 21.haftama geldim ve uğraştığım şeye bak ben bebek odası hazırlim derken doktorum yok ay düşündükçe sinirleniyorum. Çok ayıp çok...

Son düzenleme:
merhaba ben Acıbadem Hastanesi Kozyatağı Dr. Cem Öncüloğlu'na gidiyorum. Çok memnunum. Tavsiye ederim. Her muayenede en çok zamanı bebeği izleyerek geçiriyor, ne zaman arasanız cebi açık, müsait değilse de mutlaka geri arıyor, doğuma kendi giriyor, rahatı için zorla sezeryan yaptıranlardan ya da doğum normal olursa girmeyenlerden değilmiş.

slm bayanlar ben bugün üye oldumm biraz geciktim galibaa.... ben gaziosmanpaşa özele gidiyorum.Şimdi21 .haftadayızz. doktorum kezban hanım gayet memnunum.

bende koşuyolu medipol'de bahar hanım'a gidiyorum. çok güleryüzlü, ilgili bir doktor. her soruma bıkmadan cevap veriyor, dinliyor beni. ultrasonda da uzun uzun bakıyor. memnunum kısacası.

X