Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kiloyla göğüs büyütme

pelinbb

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
579
-3
Göğüs büyütme yöntemlerini uzun süredir takip ediyorum yağları telkini falan biçoğunu denedim ama hepsi geçici şeyler bence Ben şimdi 19 yaşımdayım ve göğüslerimin neden büyümediğini anlamıyorum küçük göğüslü hiç bi akrabam bile yok ya ne kadar şanssızım böyle iki üç seneye silikon taktırıcam ama yinede keşke gerek kalmasada büyüse diyorum o kadar gözümü kararttımki büyüyceğini bilsem 10 kilo almaya razıyım yani işte tamda bunu sorucaktım kilo alarak göğüsleri büyüyen oldumu aranızda ? yani üste kilo almak mümkünmü sizce

evet hayatım kilo alınca göğüslerinde büyür çünkü göğüslerimiz sadece meme dokusundan oluşmaz ,yapısında yağ dokusuda mevcuttur. burada bi çok kişi kilo verdikten sonra göğüslerininküçüldüğünü okuduk. kilo aldığında göğüslerindede 1-2 beden büyüme olucaktır .yanlız dezanavtajını göz ardı etme göğüslerinle birlikte malesef kalçalarında büyüycektir.

Son düzenleme:
Benim normal kiloma göre 10 kilo bile aldığım oldu ama göğüslerim sağolsunlar hiçbi şekilde tepki vermediler bu duruma.. Kişiden kişiye değişiyo demek ki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…