kılolu olmanın zorlukları hadı kızlar buyrun

ya evet ben zayıfken şişman insanları genelde bişeyler yerken görürdüm. şimdi bende şişmanım dışarda yemek yerken çekiniyorum

ben cok kilolu değilm ama zayıfta değilim
teyzemin kzları var onlaı cok zayıf çöp gibi yani
onlarla alışverişe gtmek bni rahatsız edio çünkü onların yanında kiloluyum ben..

Yazın sıcaklardan en çok siz bunalırsınız.Tabi bunun avantajıda var;kışında en az siz üşürsünüz.Genede siz bu avantajı görmezden gelin :)

insanların sizi birileriyle karşılaştırması
ve ikide bir sen ne olmuşsun nasıl bu hale geldin demeleri sen önceden böyle değildin ne oldu sana diyenlere deliriyorum inanın doğum yaptık heralde hemde sezeryanla ne yapayım bünyemde buna müsaitmiş aldık kiloları alla alla

- gıcık gıcık espri yapan sinir bozucu insanlar

- kıyafet almaya gittiğinde daha denemeden büyük bedeni yok diyen tezgahtarlar

- üzerine yakışan kıyafeti bulamamak

kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso

Alis veris, kiyafet sorunu en büyügü bence
ve trde ben cok utanmistim
nisanLik begenirken begendiklerimin bi kaci olmamisti, bedenim yoktu yada...
tüm erkek tarafi gelmisti alis verise ve soyunma kabinin önünde bekliyorlardi
her defasinda olmuyor, kücük geldi derken inanilmaz utanmistim

Bir şeyi beğendiğinizde olur mu olmaz mı diye düşünmeden alamamak.

Sonra bazılarının inatla her gün sizi görse ve hep aynı şeyi söylese bile ısrarla aaaaaa ne kadar çok kilo almışsın diyişi:dilcikar: Dünden bugüne davul olmadım ya kardeşim körmüydü acaba diye düşünmeden edemiyorum. :roflol:

Sonra bazılarının inatla her gün sizi görse ve hep aynı şeyi söylese bile ısrarla aaaaaa ne kadar çok kilo almışsın diyişi:dilcikar: Dünden bugüne davul olmadım ya kardeşim körmüydü acaba diye düşünmeden edemiyorum. :roflol:

kaydirigubbakcemile3 alkisalkisalkis

di mi ama :roflol::roflol:

Konu açmadan önce konuyu açtığınız bölüme uyup uymadığını kontrol ediniz, şu anda paylaşım yaptığınız konunun diyet başarı öyküleriyle hiç bir bağdaşan noktası yoktur, lütfen dikkat edelim konunuzu taşıyorum...

di mi ama :roflol::roflol:
Valla öyle hele yeni evli isen az bir kilo almaya gör evli isen kesin hamile gözü ile bakılır istisnalar hariç tabiki.:1shok:

İlk evlendiğim zamanı hatırlıyorumda hiç yemek yapmayı bilmezdim ve ben öğreneceğim diye bir ay boyunca kek, börek, pasta olabilecek her türlü tarif pişmiş ve test etmek amacı ile yediğim için bana 5 kilo olarak geri dönüşünde her gören hamilemisin demişti ölürmüsün öldürürmüsün. İlk soruşlarını cahilliğe verip 2. cisinde çok kişinin payını vermişimdir. :mymeka: Birde ellerini göbeğime atmaları yokmu çek kızım elini bebeğimi incitecen dermişim.:roflol:

Şuanda 1,68 boyum var 53-54 kıloyum.

Ortasona giderken boyum 1,60 fılandır herhalde .. Ama kılom 55 ti.

Dar bide pantolon gıyerdım bi erkek arkadasımın seksi şempaze lafına uyuz olmuştum bırde bı kız arkadasımın ayı lafına! Yaşıtlarıma göre kılolu ve düzgün fiziğe sahıptım,ondan sanırım sositososito

Ama o senden sonra hiç 55 e cıkamadım,hatta bir sene sonra 45,5 kıloya düşmüştüm...fisfisfis

X