kilo

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
kızlar 27+2 günlük hamileyim 63 kiloyla hamile kaldım şimdiki kilom 78 çok hızlı kilo alıyorum hergünde 1 saat yürüyorum haftada 1 kilo alıyorum doguma kadar böyle giderse yandımm sizlerde böyle hızlımı alıyosunuz acabaaKötü Kazen

kızlar 27+2 günlük hamileyim 63 kiloyla hamile kaldım şimdiki kilom 78 çok hızlı kilo alıyorum hergünde 1 saat yürüyorum haftada 1 kilo alıyorum doguma kadar böyle giderse yandımm sizlerde böyle hızlımı alıyosunuz acabaaKötü Kazen

yeşilcim bende haftada 1 kilo alıom:dance::dance::dance:çözüm bulan varsa yazsın arkadaslar nasıl durdurcazzz

Canim Bünyeyle Alakali Sanirim Ben Normalde çok Hizli Kilo Alirdim Ama Hamile Kaldigimdan Beri 5,5 Kilo Aldim( Aşermede 6 Kilo Vermiştim Zaten) Pek Düzenli Besleniyorum Sayilmaz Sabah Kahvaltiyi 11 De Yapiyorum öğle Yemegini 3 Da Falan Yiyorum Ama Aralarda Hiç Boş Dumuyorum Meyva Salata Yada Bol Bol Ayran Içiyorum Akşamda 6 Da Falan Yiyorumm Herşeyden Yiyorum Hergün Dondurma Mutlaka Yiyorum Haftada 2-3 Gün Ancak Yürüyüş Yapabiliyorum Oda Yarim Saat Bende Anlamiyorum Nie Fazla Kilo Almadim Die ..ama Kizimin Kilosuda Gayet Normal 26+4 De 953 Gr Di...

Canım aynı kader ikimizinkikafamçokkarıştı yahu hamile kalmadan öncede aynı şeyleri yerdim şimdide aynı ama bende fazla gidiyorum 62 ile hamile kaldım şuan tartıldım 76 kiloyum geçen ay muayenede 73tüm ayda 3-4 kilo alıyorum bende çıldırıcammm..

Kızların dediği gibi bünyeyle alakalı olsa gerek..Doğumdan sonra veririrz evelallahta garibime gidiyor

kızlar kilo meselesi bünyeyle alakalı bence...alıcağın varsa alıyosun .ama dikkat etmek önemli dikkat ettiğim halde 8-9 kilo aldım.dr dikkat etmelisin diyo.inşllh 14 kiloyla bitiririm:)

arkadaşlar yine şanslısınız ben şu ana kadar toplam 4 kilo aldım ama zaten hamile kaldığımda çok kiloluydum bu 4 kilo bile bela oluyor. İnsanlar 7-8 kilo aldım zannediyo doktorum çok memnun ama etraf patlıycakmışım gibi davranıyor bu arada 29. haftadayım

Canım herkesin yapısı farklı oluyor bende yaklaşık 6 kilo aldım şuan 29+3 üz

hamur işi yememye çalışıyorum:eek:tatlıda yemiyorum.ama hemen hemen hergün dondurma yiyorum:icecream:havalarda ısındı, meyva çok yiyorum karnımı öyle doyuruyorum bol su içiyorum.:dance:

en son 27 haftalıkken gitmiştim bebeğim1 kilo 100 gr dı.

takmayın kiloları kafanıza hamilelikte alınıyor.inş sonra verriz :içelim:

kızlar bende çözüm bulamadım bu kilolara ama doktorum bulduu :1no2::1no2:şeker tuz yasak tuzsuz ekmek yiyomsebze ve meyve yiyecekmişimm hamur işi kesinlikle yasak pilav makarnada yasakk günde parmak ucu kadar çikolataya izin var yani anlıcanız çok kötüyümm şeker yüklemesi yaptı çok şükür yüksek çıkmadııı...açım aççççççççççç:bbo::bbo:

ilk başta başlığı görünce dedim araba markasımı diye :roflol: :roflol:allah iyiliğini versin yeşilözen varya güldürdün beni , allahta seni güldürsün emi
bu konu ile ilgili zaten başlıklar vardı kızlar yaa sürekli yeni başlık açmayalım böyle zaten kilo konusu hiç sevmediğim konu hem kim severki aldıkça alıyoruz walla
tabi diğer almayan anne adaylarımızı kutluyorum maşallah yani ben su içsem yarıyor kızlar kafamçokkarıştı bebişimede yarıyordur inş :emir_bebek:

X