kilo vermeye varmısınız

biriiicik

вɴ αɴɴeмιɴ,ĸızLarıмdα вeɴιм ĸυjυм❤
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2015
3.490
12.498
30
Dogumdan sonra kiloları vreemedim ve bu kürü yapacagım bana katılmak isteyen varmı berber yapalım.. eltim yapmıstı bunu ve kilo vermisti gozle gorunur derece insallah bende zayıflar gobekten kalcadan kurtulurum
Malzemeler

• 15-16 tane taze maydanoz (saplarıyla beraber)
  • 2 yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu
  • 1. 5 su bardağı su
Hazırlanışı

Maydanozlar güzelce yıkanarak robotun içine koyulur. Limon suyu ve bir buçuk bardak su da ilave edilerek 2 dk boyunca çalıştırılır. Püre haline geldiğinde bardağa alınır. Sabahları aç karna 15 gün boyunca içilmeye devam edilir. 15 günden sonra 5 gün ara verilir ve tekrar 15 gün için başlanılır.

İbrahim Saraçoğlu tarifidir. 3. Dereceden karaciğer yağlanmalarını bile geçirir. Toksinlerin atılmasında yardımcı olur. Oldukça etkili bir tariftir. Afiyet olsun

Göbek ve kalça yakmak icin buda var öncelik bunu yapacagım kızlr...
Malzemeler

• 1 şişe sade soda
  • 1 ufak salatalık
  • Yarım limon
Hazırlanışı

Önce sodayı açıp bir bardağa doldurun .Limonun suyunu sıkıp sodaya ekleyin ve 5 dk bekletin .Hem yok tutuyor .Hem zayıflatıyor .Sonra sodayı içip salatalıkları yiyin birebir.

Not : Yemeğe otururken yapıp yanınıza alın, 2 lokma yedikten sonra içiyoruz ve yemeğe devam zaten tıkıyor. Sabah akşam içilecek.

arkadaşlar ben sık kilo alıp sık kilo veriyorum. Kiloyu dert etmiyorum çünkü istediğimde 3-4 kiloyu bir haftada verebiliyorum. Tek nedeni yeşil çay ve sade filtre kahve tüketmem bol bol

arkadaşlar ben sık kilo alıp sık kilo veriyorum. Kiloyu dert etmiyorum çünkü istediğimde 3-4 kiloyu bir haftada verebiliyorum. Tek nedeni yeşil çay ve sade filtre kahve tüketmem bol bol
Bende oyleydim takiii hmile kalana dek simdi veremiyorum 50kilodan 65cıktm ve bu cok uzucu

Bende yemeyi azltdim bir ara sporda yaptim evde zayiflayamiyorum wimdi rahatsizligimdan dolayi spor yapamiyorum bu kurleri deneyipde faydasini gorursen yaz lutfen bizide bilgilendir canim
Yaptım bi ara istahım kesildi baya baya ama kızım rahattızlanınca bıraktım kızımla ilgilendim hep

hangi kur iwe yaradi canim iki tane yazdinya, kizina ne oldu balim? Ciddi bir weyi yoktur umarim

hangi kur iwe yaradi canim iki tane yazdinya, kizina ne oldu balim? Ciddi bir weyi yoktur umarim
Atesi vardı baya acillerde doladım kac gundur cok korkuttu bizi ama simdi iyi sukur..
Ben ikisinide yaptım canm yogurt ürü emzirirkene yaptım oda sütüm durulastı baya bende bıraktım fazla bisey goremedim ondan ama cok iyi yonde yorum var onla ilgili
Simdi yenilerde de o soda lıyı yaptım istah falan kalaadı kapandı yemek yedim sodayı ictim yedim ictim salatalıklarıda yedim tadıda hosuma gltti hani limonum tadı oyle agza gelmiyor deisik bi tat ama ben begwndim farkınıda yakaldım ama daha devam edemedim limon soda derken kızım hasta oldu onla ugrastım desigim gibi oncelik sodalıyı dene derim o hemen gosteriyor kendibi farkı goreceksin sende

Canim ya cok gecmiw olsun rabbim korusun meleyini canim,

Soda kac litirlik bir litremi yarim litrelikdenmi? Bide salataliği icine katmiyoruz sadece yemek arasi limonlu sodayi icerken onunla beraber dograyib yiyiyoruz?

Soda kac litirlik bir litremi yarim litrelikdenmi? Bide salataliği icine katmiyoruz sadece yemek arasi limonlu sodayi icerken onunla beraber dograyib yiyiyoruz?
Ya canım hani sodalar varya sade soda iste onu bardagımıza koyuyoruz bir bardak cıkıyor zaten bir salatalıgıda dogruyoruz icine kahvaltılık dograr gibi limonuda icine sıkıyoruz 5dk bekletip iciyoruz salatalıklarıda ylyorz

Tama canim cok sagol)

merhaba. bende 4gündür diyete başladım. doğumdan sonra aldığım kiloları vermiştim. ama kızımı sütten kestikden sonra hepsi geri geldi. şimdi yemeyimi azaltım. ekmeyi kestim. gün içinde 4litre su içiyorum. geceleri yatmadan önce yoğurt kürü yapıyorum. sizin paylaştığınız kürleride bugünden deniyicem. inşallah eylüle kadar tüm kilolar gider.

İnsallah cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…