Kilo vermem ne kadar zaman alır?

ivy16

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2014
4
0
Arkadaşlar merhaba,boyum 1.68 kilom 69. 10-12 kilo vermek istiyorum.Hayatımdan ekmeği silip attım 1 haftadr ekmek yemiyorum ve abur cubur yemiyorum az acıkıyorum sanırım midemi küçültmeyi başardım.Bir de kilo vermemi hızlandırmak ve sıkılaşmak için sabahları koşuya,akşamları da yürüyüşe çıkmaya karar verdim.Sizce hedefime ne kadar sürede ulaşabilirim? Teşekkürler :)

Eger hizli kilo verip sıkılasmak istiyosan isvec diyeti var 13 gunluk bayagi agir ama yapanlar 10-18 kilo veriyo bende sadece 4 gun yapabildim ve 4.5 kilo gitti ayni zamanda bol bol yuruyus te yaparsan ve tabikide bol suyla 1-2 ayda verirsin diye düşünüyorum. Tabi saglikta cok onemli bu hizli vermek istiyosanki yontem. Aksamlari sadece salata ve ip atlama kosu ve yuruyuste yapabilirsin ama bu vakit alir..

Eger hizli kilo verip sıkılasmak istiyosan isvec diyeti var 13 gunluk bayagi agir ama yapanlar 10-18 kilo veriyo bende sadece 4 gun yapabildim ve 4.5 kilo gitti ayni zamanda bol bol yuruyus te yaparsan ve tabikide bol suyla 1-2 ayda verirsin diye düşünüyorum. Tabi saglikta cok onemli bu hizli vermek istiyosanki yontem. Aksamlari sadece salata ve ip atlama kosu ve yuruyuste yapabilirsin ama bu vakit alir..

Evet isveç diyetini biliyorum ama o diyeti yapıpta spor yapıcak halim kalmaz diye düşünüyorum:KK43:

X