Kilo ve Gebelik

cindyybeby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
50
7
18
Merhabalar3,5 senedir evliyim uzun süre eşim korundu bebek istemiyorduk.Son 7 8 aydır da korunmayı bıraktık...Benim reglim her zaman günü gününe olurdu ama garip bir şekilde korunmayı bıraktıktan sonra düzensizleşti geçtiğimiz 2 ay regl olmadım testlerim hep silik çizgi çıktı tabi umutlandım ama hüsran malesef ki.Boyum 155 kilom 90 gittiğim her doktor kilo diyor ama ben veremiyorum pcos zorlaştırıyor bu durumu irademe sahip çıkamıyorum.Size demek istediğim bende ciddi bir umutsuzluk başladı.Evet biliyorum yıllarca hasret çeken insanlarda var ama ben anne olamamaktan çok korkuyorum.Çevremde herkes gebe ve inanın o kadar üzücü bir durum ki ..Çevrenizde veya siz kilolu olup+pcos olup gebe kalan var mı?Veyahut eşinizde veya kendinizde kullandığınız takviyeler bitkiler vs çünkü doğum kontoller adet düzenleyiceler folik asitler bende hiç bir işe yaramadı.Kendimi çok kötü hissediyorum.

Ben zayıf değildim.
Normal balık etliydim.
87 kiloda hamile kaldım.
Kötü hissetmeyin.
İnşallah hayırlısı ile iyi olur.

Kilolu hamile kalmanızı asla tavsiye etmem hem bebek için hem sizin için. Pcos için en iyi yöntem kilo vermek. Zor ama başka çaresi yok. 9 kilo bile verseniz düzelir çoğu sorunlar.

Kilolu hamile kalmayın bence. Yeni doğum yaptım bebeğim 1 aylık, ben de kilolu hamile kaldım ve preeklempsi tansiyon şeker ne varsa yaşadım. Ağırlaştıkça bel sırt ağrısından hareket edemez, kramplardan uyuyamaz oldum. Hamileliğim gerçekten endişe dolu geçti tadını hiç çıkaramadım. Ben de verememiştim. Ama size tavsiyem bol bol yürüyüş yapın ve protein ağırlıklı beslenin biraz da olsa vermeye çalışın. Dukan diyeti bende çok işe yarıyordu belki bakabilirsiniz
Kilo verince hormonlar düzene giriyor ve hamile kalmak çok daha kolay oluyor pcosta

Trendyola İtimat bitkisel 1995 yazın. Kadın için olan çayı ı siz, erkek için olanını eşiniz kullansın.c-life bitkisel karışım var. Instagramda sayfaları da var. Hem döngünüz duzelecek, kilo vereceksiniz ve ovulyasyon testide kullanin mutlaka. Bende pcosum. Minimum 3ay kullanmaniz gerek. İnşallah faydasini gorursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…