Kilo problemi

Sek quark mi ben her fun iki tane yerim.yaaaa ben bilmeden kilo alma diyeyi yapiyomusum

Ahahha yemek yemeyeyim aksam acikinca diye proteinli sut muz yiyecegim benimyaw cok sag olun niye kilo aliyorum diyorum bende.
Sek quark mi ben her fun iki tane yerim.yaaaa ben bilmeden kilo alma diyeyi yapiyomusum

Valla kalorisini bilemem ama diyetisyen bunları vermişti bana ve kilo almıştım , kas yoktu çünkü vücudumda onlarda proteinli biliyorsun. Yemeyi kes bakalım bi etkisi olacak mı görürsün ayrıca rica ederim

170 boyla sizinle aynı kilodaydım. Her akşam cici bebe süt muz karışımı yedim bekarken. 2 kilo aldım 2 ayda evlenip hamile kalınca 52-55 arasında sabitlendim.

Akşamları fındık fıstık ceviz muz vs tüket. Güzel bir kurabiye yap çayın yanına akşamları ye. Ne bileyim işte.

Aynı boydayiz. Çok değil 4 kilo alsan zayıf değil fit derler. Ben de uzun süre 48 kiloydum. Siskaydim, çok memnun değildim. Şimdi 52-53 kiloyum, ideal kiloma kavustugumu düşünüyorum. Artık sıska değil zayıf ve fitim. Sana da tavsiyem kilo almaya çalış.
Zor olduğunu biliyorum, ama isteyince oluyor :) ben de zor oldu ama başardım. Özellikle geceleri yemek ye, buzdolabı açmak hobin olsun. Instagram'da bir sürü yemek sayfası takip et. Özellikle onedio yemek gibi pratik sayfalar. Sayfanda gordukce kalk akşamları poğaça yap. Kalk sabahları pankek yap.. bir sekilde o kiloyu al :))
Ve vücut kıvrımina gelirsek, eskiden dümdüz,çubuk gibiydim. Tahtagöt derler bizim köyde. Öyleydim, dümdüz.
Sonra squata başladım. 30 days challange'lar var ya. Yirmi gün yaptım ama inanılmaz bir popoya sahip oldum. Resmen bunca yıl sonra vücudumda ilk defa çıkıntı oldu.
Hep tavsiye ederim,yine edeyim,squat yapın bacılar. Vallahi çok çabuk etki ediyor
Onun dışında squat poposu beni mutlu edince ara ara spor yapmaya başladım (gerçekten ara ara yazın sadece) . Vücutta yağ olmadığı için ne yapsan belli oluyor. Çok az çalışmayla karin Kasım falan çıktı. Ara ara squata devam ettim, ara ara evde sırt hareketleri yaptım.
Sonuç olarak o çubuk kraker halimden eser kalmadi. Gayet bi bel popo sahibi oldum. Sıska olmadım da karın kaslı oldum.
O yüzden kesinlikle sana tavsiye ederim.
Sporsuz zayıf olmak çok da güzel duran bir şey değil
Ama az da olsa spor yapıp zayıf olursan sanki fitlikten zayifmissin gibi olur
Tünelin ucunda ışık var.
Bence yatmadan çok değil,20 squat yap, 20 saniye de blank yap, öyle uyu

bana aşırı bi zayıflığınız yok gibi geldi
evet zayıfsınız ama öyle aman aman değil
ben liseyi bitirdiğim sene 172 boy 46 kilo falan tığ gibiydim
hormanlarıma kan değerlerime baktırdım sonuçlar normal geldi
bi toza başladım burda marka vermek doğru mu bilmiyorum reklama girer diye banlanabilirim

inanılmaz iştah açıyor sadece sabah kahvaltılarında abartısız 2 ekmek bitiriyordum
akşamları 2 tabak yemek her gün
sonrasında mide fesatı geçiriyodum her öğün sonrası
5 kutu kullandım yaklaşık 4 ay kadar
bittiğinde 57yi görmüştüm ve o kiloyu da asla kaybetmedim
üzerinden 4 sene geçti şuan 63üm
bir zamanlar kilo al neden alamıyorsun diyen insanlar fiziğimi çok beğeniyor şimdi
ilgilenirseniz özelden ismini verebilirim

Son düzenleme:
Bnde 43 kilodaykn herkes aa zayfsn aa soyle boyle diye diye psikolojimi bozdu sacma islere girip antidepresan kullandm bide kilo alma diyeti istah acti yedikce yedim ve 40 gunde 17 kilo aldm ve sagliksz bi kiloydu basta cok mutlu olmustm ama zamanla hastaliklar ardi ardina geldi sekerim yukseldi seker yukselince kistcikler olustu ve pco dedi doktr cocugum bile olmuyodu cok bi kilo olmasada sagliksz olmustm benim gibi zayif birine bu kilolar olmadi ve 2 yil cok zor znlar gecrdm sekermden dolayi diyet yapmaya basladm sekr ekmek vs yememeye basladm bide seker ilaci basladm ilac tabiki zor bi ilac bulanti zayflama derken yeterki eski sagligim olsn da zayif kalaym dedim 5 ayda 10 kilo vererek 50ye dustm sonra hamile kaldm sekerim dustu ve 3de gebelikten verdm oldum 47 suanda guya 57 civarlati ile gebelik planliyodm ama sukur simdi saglikliym kiloya takilmyn bana da kilo cok yakisiyo zayfkn guzel gorunmuyosn vs diyolar ama sagligimi aldi diyrm ve eskisi kadar umursamiyrm cunku sonuclarini gordm insanlara takilmayin cunku herseyi derler ve sonunda herkesi dinliyodu da boyle oldu yine derlr uzun oldu size anlatmk istedm

Ben de 162 ye 45 kiloyum herkes cok zayıfsın diyor. Sadece yüzüm ve kollarim zayıf halbuki kalçam bacaklarım iyi,göğüslerimde normal.Kilo alıp 50-51 oluyorum bu defada basenlerin genişlemiş kilo ver diyorlar. İnsanlar kendi kilosuna bakmadan ne kadar da rahat konuşuyor. Spor şöyle çare olur %30 spor %70 mutfak. Ben spor yapayım kilo alayım/kilo vereyim olmuyor. Ama spor yorduğu için iştah açıyor

Genetiginiz nasil? Ailenizdeki diger kadinlar?

Insanlari bosverin kilo alsaniz da aldi derler.

Sagliginizi tehdit eden bir durum yoksa kendinizi oldugunuz gibi sevin, 177 boy 50 kgden bildiriyorum
Ciddi mi? Ben 77 yım ve 65 in altına düştüğüm an iskelet gibi görünüyorum sen 50 diyorsun?

Spor yap ve sporcu gibi protein ağırlıklı beslen sağlıklı şekilde kilo alırsın
Hem zayıf değil fit görünürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…