Kilo problemi

Bekarım. Bu sekilde evlenmekte istemiyorum zaten. Erkekler zayıf kadinlardan hoşlanmıyor bence.

Yemekten sonra kuruyemis yemeye ozen gosterin baya kilo aldirir ayrica spor yapmak ise yariyor istahiniz acilabilir birde bol bol hamur isi tuketin hazir evdeyizn baya kilo alirsiniz

Canım bu konuda tek yapman gereken şey kilonu takıntı
Tek yapman gereken şey kilonu takıntın olmaktan çıkarmak. Zamanı gelince kilo alırsın dert etme kimseyi umursama. Kıyafetlerin tadını çıkar .

Bekarım. Bu sekilde evlenmekte istemiyorum zaten. Erkekler zayıf kadinlardan hoşlanmıyor bence.
Oyle düşünmeyin ben evlendigime gore siz neden evlenemeyesiniz ki sonradan kilo aldim sizi gercekren seven biri çıkarsa ne kilo ne başka bisey engel olamaz

Ya ben de niye kilo aliyorum abur cubur da yemiyorum diyorumher aksam proteinli sut muz yiyorum kilo mu aldiriyormus ne yiyim ben ya

ben proteinli sütü kas oranım az diye içiyordum ama muz meyveler arasında kalorisi en fazla olanlardan biri zaten, üstüne de gece yiyorsan kesin kilo yapan odur gene gün içinde yersin bir şey olmaz, gece yeme sadece

Ben de çok zayıf olmayı beğenmiyorum ,sıska olmakla fit olmak bir çok insan tarafından karıştırılıyor.Ve sıska olmak hiç de çekici bir şey değil.İlk soracağım soru sigara içiyor musunuz ?Sigara metabolizma hızını arttırır,iştahı keser.Kilo alamazsınız.Spor konusunda da kardiyo yerine ağırlık çalışarak yaparsanız vücudunuz şekillenir,fit bir gorunus elde edebilirsiniz.Yani koşu yapmak yerine 20 dk tempolu yürüyüş,sonrasında pilates hareketleri deneyebilirsiniz.squat gibi hareketleri düzenli yapabilirsiniz.Oyle ye yat yapmayın ,sağlıksız kilo almayın.

Bende kalca yok gibi bir sey aynı zamanda bacaklarımda zayıf. Bacak ve kalca kısmı daha dolgun olsaydı bu kadar dert etmezdim zaten. Sporu evde mi yaptınız?
Benimde hiç yoktu üst bacaklarım baya inceydi evde squat programını uyguladım bir ayda en fazla günlük 250 squat yaptım böyle böyle zamanla oldu :) şimdi baya dolgun ve dik duruyor yağ olmadığı için :)

Ben bir dönem diyetisyene de gitmiştim çok kafama taktığım için. O tarifi de bana diyetisyen vermişti.

Kilo almamız için sık sık kalorisi yüksek şeyler yememiz gerekiyor çünkü metabolizma hızlı, geleni yakıyor bacım

Kuruyemişlerin kalorisi yüksektir bak onlardan hep at ağzına, hamurişi falan ye zaten yiyorsundur bildiğin şeyler hep bunlar.

Siyah zeytin de yağlı bir yiyecek kahvaltıda mutlaka ye diyordu bana doktor, birde tahin pekmez karıştırıp kahvaltıda ondan da yemeye çalış. Kalorisi yüksek ürünler hep ye onlardan.

Bak şey aklıma geldi bir de; sek quark yoğurtlar var meyveli, içine 20 adet fındık koyup ara öğünlerde bunlardan yiyordum. Yabanmersini olanı çookk güzeldi. Fındık zaten kalorili ve yağlı bir yiyecek.

Bunların hepsini diyetisyen söylemişti bana aklıma geldikçe yazarım gene. Dene söylediklerimi mutlaka, ben bile aldıysam kesin sende alırsın

spor yapsaniz daha iyi olur bence kilo almaktan. ben hasta oldugum surecte ilk once 40 kiloya dustum sonra ailemin beni semirmeye zorlamasi yuzunden 55 kilo oldum boyum 1.57. resmen dana gibiydim cunku kisa boy cidden 2 kiloluk fazlaligi bile kaldirmiyor. spor da yapmadigim icin baya cirkin gorundum yani.

simdi 1.57 boy 47 kiloyum. ilk once salonda basladim su an evde reformer yapiyorum vucudum cidden cok iyi sekillendi. ben de hep cocuk gibi gorunmekten yakinirdim su an cok memnunum. spor yapin kesinlikle.

Sporu doğru yapmazsanız kilo bile verebilirsiniz
Kilo alıp vermede önemli olan kalori saymaktır
Size tavsiyem bir kalori uygulaması indirim gün içinde yeşillerinizi kaydetmeniz olacaktır

esim kilo almak icin spor yapanlardan,
baska turlu asla alamaz,
hani stres vs sebebi ile bazi kisiler kilo alir ya esim her zaman verir boyle sebeplerle,
o yuzden tek saglikli secenek spor kaliyor, tabi ki spor yaparken cok yiyor ve ayrica takviye de aliyor, birine danismanizda fayda var, imkaniniz varsa bunyesinde diyetisyen de bulunan buyuk spor salonlarina danisin.

ben evlendikten sonra kg alanlardanım . 3.cüye hamileyim :) evlenmeden önce 20 li yaşlarda 45-48 arası idim ve patlayana kadar yerdim ama . şimdi 28 yaşındayım 78 kgyum :) doğumda 20 kg falan alıyorum sabit kg ise 60 65 arası oynuyor . boyumda 165 . aslında hep şunu derim sağlık yerinde ise kg gereksiz. ama görüntü açısından dersen abimin eşi ekmek ve nutella yedi . ve bebe bisküvisi birde bebeklere yapılan pirinç mama :) şimdi 65 kg falan oldu sizde deneyin istrseniz.

Ne guzel inceciksin hasta degilsen zayif olmayı niye takiyorsun ki. Ha çok dert ediyorsan diyetisyenle görüş.

Ben yillardir zayifliktan muzdariptim burda bile konularim vardir ozguvenkm yerlerdeydi.1 aydir evdeyim ben strese girdigim zaman midem bozuluyo yedigim ne varsa cikariyodum.evlendikten sonra es ailesi zaafim oldu seslerink duydugum an psikolojim bozuluyodu travmaydi resmen.birde ustune beni uzup yuzume cok zayifsin falan dedikce beni delirtmislerdi.tahlilerim tertemizdi en son pskiyatye gttim 1 ay once. Dr reomeron ve citoles yazdi. Tabi kisiden kisiye gore degisiyor bunlar super istahimj acti.normalde asla 50 kiloyu gecmezdim.boyum 1.63 . 1 aydje hergun hamur isi yiyorum istahim oyle bir acildiki yemek yemessem cildiriyorum.usenmeden kreplee borekler aciiyorum.1 ayda 57 kilo oldum.ilaclarimi acla birakmayacagim mideyi buyutene kadar. Yuzum guzellesti keyfim yerine geldi iann.

Kesinlikle diyetisyene git diyorum. Yakın akrabalarımdan iki kişi gitti ikisi de kilo aldı. Kendileri çevrenin "sen asla kilo almazsın senin metabolizman hızlı, sizde zayıflık genetik vs."denilen kişilerdendi

ben proteinli sütü kas oranım az diye içiyordum ama muz meyveler arasında kalorisi en fazla olanlardan biri zaten, üstüne de gece yiyorsan kesin kilo yapan odur gene gün içinde yersin bir şey olmaz, gece yeme sadece
Ahahha yemek yemeyeyim aksam acikinca diye proteinli sut muz yiyecegim benimyaw cok sag olun niye kilo aliyorum diyorum bende.

57 kilo o boya fazla degil mi sence?50 daha iyi gibi.bence etrafinizdakiler sizi kiskanmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…