Kilo problemi

Nihan00

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
38
7
Merhaba hanımlar, ben oldum olası zayıf bir insanım daha önce kilo almak için çabalarım oldu ama hep kısa süre sonra pes ettim. Istah problemim var cok fazla yiyemiyorum. Çevremden de bu konuda aa ne kadar zayıfsın kilo al gibi şeyler duyuyorum bu da ayrı canımı sıkıyor ve özgüvenimi etkiliyor. Daha önce bir kac kez dahiliyeye gittim sonuçlarımda hic bir sıkıntı yoktu. Son çare olarak spora başlamayı düşündüm. Aranızda veya cevrenizde spor ile kilo alabilen olumlu sonuçlar alabilen oldu mu? Baska çözüm öneriniz varsa onlari da paylaşırsanız cok mutlu olurum. Belki su an çoğu kişi bu da dert mi diyordur ama gerçekten benim icin önemli bu sekilde mutlu değilim.
Boyum-164 Kg-46

Genetiginiz nasil? Ailenizdeki diger kadinlar?

Insanlari bosverin kilo alsaniz da aldi derler.

Sagliginizi tehdit eden bir durum yoksa kendinizi oldugunuz gibi sevin, 177 boy 50 kgden bildiriyorum
Annemde bekarken zayıfmış evlendikten sonra kilo almış. Iki kız kardeşim var kiloları gayet iyi en zayıfı benim. Bu sekilde bende mutlu değilim kendime kiyafetlerimi yakistirmiyorum. Maşallah sizinde boyunuz baya uzunmuş.

Merhaba, bende zayıfım sizin gibi ama çevreye pek aldırmıyorum. Genelde olumsuz konuşan kişiler art niyetli oluyor çünkü, yakın arkadaşlarım hep fiziğimi beğenir çünkü. Formumu koruyorum deyip geçin ben öyle yapıyorum.

Boy ve kilomuzda benziyor; bende 1.62 boya 47 kiloyum mesela. Ama almak istiyorsan da ben bir dönem bebe bisküvisi yemiştim sende duymuşsundur o kilo aldırmıştı bana.

Bir kaseye 15-20 adet bebe bisküvisi konuyor 1 bardak sütle beraber yeniyor. İçine çeviz pekmez gibi şeylerle çeşitlendirilebilirsin, gece yiyip yatıyorsun.

Onun dışında proteinli sütler var vanilyalı çikolatalı falan, bir bardak proteinli sütün içine 1muz, 1 tatlı kaşığı tahin, 1 yemek kaşığı yulaf, 1 yemek kaşığı granola, 1 yemek kaşığı fındık kırığı koy bunları rondodan geçir iç ve yat. Acayip güzel oluyor çikolatalı olanla.

Bu ikisi zamanında deneyip kilo aldığım şeyler -ki çok zor alırım. Anca 47 oldum işte

164 boy 46 kilo bana kötü gelmedi.
Uzun yıllar 170 boy 48 kg idim.Herkes çok zayıfsın kilo al diyordu.
Şuan 70 kiloyum bu seferde çok kilo aldın diyorlar.
İnsanların hep bir yorumu var yani mühim olan sizin nasıl hissettiğiniz.
Ayrıca zayıf halinize duyulan gizli bir kıskançlık olabilir.

Yaşınız kaç ?
20 ki yaşların basında iseniz bence hiç uğraşmayın kilo almaya
Bana da herkes aynı şeyi söylüyordu.
Ama kilo alamıyordum.
Sonra birden aldım.
Ve vermek daha zor.
Eğer bir sağlık sorununuz yoksa bir diyetisyen eşliğinde ideal kiloya ulaşabilirsiniz.

Canım bende kilo alamıyordum ne kadar yesem maks 53 54 oluyırdum sonra gece sigara böreği yapıp yedim hep 2 de 3 de full hamur işine sardım yedikçe iştah açıldı ve maalesef 64 u gördüm iki ay da tabi o zaman seviniyordum ama şimdi cok üzülüyorum 58 deyim şimdi .. boyum da 1.70 senin ölçüler nasıl ?

Boyunuza göre kilonuz normal. Etrafınızdaki insanlar fazla iri olabilir veya sıska olduğunuzdan göze batıyordur.
Spor yapıp fitleşirseniz zayıf değil daha sağlıklı durabilirsiniz

Ya ben de niye kilo aliyorum abur cubur da yemiyorum diyorumher aksam proteinli sut muz yiyorum kilo mu aldiriyormus ne yiyim ben ya

Bebe bisküvisini bir dönem bende yedim. Gerçekten o dönem biraz kilo aldım ve iştahım açılmıştı ama sende biliyorsundur belki cok uzun süre devam edemiyor insan bir süre sonra miden bulanıyor. Diğer tarifini deneyeceğim

Evet haklısınız insanlar herşeyi eleştiriyorlar. Bende dolgunluk seven biriyim. Öyle ınsanları görünce hep bir hayranlık duyuyorum ve özeniyorum. Bu bende artık özgüven problemi oluşturmaya başladı.

23 yaşındayım. Diyetisyene bir iki defa başladım ama verdiği listeye uymak zor. Zaten iştahı olmayan biriyim onlara uyamiyorum ki. Istah icin ilac istedim onuda doğru bulmadıkları icin vermediler.

Iki ayda güzel kilo almışsın. artık hamur isine sarıyorum o zaman boyum-163 kg-46

Gece yarisi abuk sabuk karisimlar yiyerek vucudunu ve mideni rezil etme kilo alacagim diye. Spor yapip dogru durust beslenerek kilo aliniyor. Ben spor yaparken 6 ögün şeklinde saglikli beslenerek kilo almiştim.
İstedigim kiloya ulastigim için artik 2-3 ögün yiyorum (hala spor hayatimda)

Bende 160 47 kiloyum ama zayıf öyle aşırı zayıf durmuyorum kollarım belim ince bacaklarım kalçam normal. Bence sana da sadece 2 3 kilo lazım. Bunun içinde düzenli bir spora başlamamalısın. Sonra süt cici bebe ye bol protein ağırlıklı beslen. Benim eskiden bacaklarım dümdüzdü çok zayıftı 44 kiloydum. Böyle squat ve spor hareketleri yapıp düzenli beslenince kas yaptım. Sende yapabilirsin kilo almak sadece yağla olunca anlamı olmuyor

Bende spora başlamayı düşünüyorum. Aynı zamanda onların önerdiği karısımlar ve tozlar da oluyor. Onlarnda yardımı ile kilo almam mümkün mü?

Bende spora başlamayı düşünüyorum. Aynı zamanda onların önerdiği karısımlar ve tozlar da oluyor. Onlarnda yardımı ile kilo almam mümkün mü?

Ben kullanmadim acikcasi, direk spora başlar başlama toz kullanilmasini saglikli bulmuyorum.
İştahli biri olmadigim halde biraz zorlayip diyet listemi uyguladim. Tozlar, hamur işleri vs evet daha zahmetsiz ama sağlikli degil. Biraz sabredip saglikli kilo alabilirsiniz.

O gece yarilari tıkınılan bebe biskuvilerinin, hamur işlerinin acisi sonradan cikabilir. Mevzuya sadece kilo almak olarak bakmamak lazim sagliksiz kilo almak sorun

Evli mısınız yoksa bekar mi eğer bekarsanız normal bende bakarken sizin gibiydim ne yaparsam yapım kilo alamazdım ama evlendikten sonra kilo aldım çok değil ama olması gereken kadar normalim şu anda normal böyle olması çok kafaniza takmayın

Bende kalca yok gibi bir sey aynı zamanda bacaklarımda zayıf. Bacak ve kalca kısmı daha dolgun olsaydı bu kadar dert etmezdim zaten. Sporu evde mi yaptınız?

Kac kilo aldınız acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…