Kilo istiyorum kizlar❣️🫡

leman22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2024
3
1
17
Kizlar ben 1.67 boy 51 kilo 65 olmak istiyorummmm insanların konuşmaları beni yordu yardım ne denediysem fayda etmedi ilaçlar dahi

Son düzenleme:
Hayatım gel ben sana 5-6 kilomdan vereyim 10 kilo fazlam var ideal kilom 53 civarı normalde şuan 66. Kg

benimde 1.65 47 kiloyum 50 olmak istiyorum her gece 6 tane cicibebe yarım muz 2-3 ceviz 2-3tatlı kaşığı pekmez ve üstüne süt ekleyip bzzttttttlatıyorum içiyorum bence faydası oluyo malzemeleri daha fazlada ekleyebilirsin

Denedim hicbirseye yaramıyor sen aldinmi peki

Kizlar ben 1.67 boy 51 kilo 65 olmak istiyorummmm insanların konuşmaları beni yordu yardım ne denediysem fayda etmedi ilaçlar dahi
Ben 1.62 boyundayım hayatım boyunca 46 kiloyu belki birkere gecmişimdir sonra stresten bir ara 43 kadar düştüm ve hep uyku hali geldi spor yapmayı cok severim spor bile yapamadım sonrasında araitırdım ve güvenilir bir ürün buldum sütle karıştırıp içiyorsun içinde sadece otlar var iştah acıyor deli gibi ve 1.5 ayda 51 kiloya cıktım asıl amacı günlük proteinimi karşıladı ve kendime geldim cok şükür gönül rahatlıyla kullanabilirsin .icerigi içindeki otlar bunlar trendyoladada var instagramdada alın aldırın hayta döndüm zayıflamak isteyenler içinde ürün üretiyorlar onada bakabilirsiniz

Eklentiler

• image.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 38
  • image.jpg
    124,4 KB · Görüntüleme: 36
29 yaşında 38 kiloyum ve kendimi bildim bileli böyle söylediğin ürünü şuanda sipariş ettim kilo alırsam çok büyük duacın olacağım

33 yaşındayım kendimi bildim bileli hep 45 kiloyum boyum 1.60 neler yapmadım ki ama olmuyo alamıyorum bir türlü sadece hamileyken aldım o kadar sonra çabucak eski halime geri döndüm şimdi diyetisyen den randevu aldım bakalım

Spor yapıyor musunuz bilmiyorum ama ağırlık antrenmanlarıyla oldukça güzel ve sağlıklı kilo aldım. Ayrıca mental olarak da çok iyi hissettiriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…