Kilo aynı ama genişledim? 😂

Lady Guinevere

“Size Nasıl Geliyorsa”
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
7.491
6.214
Bugün tartımın biten pilini değiştirmekle farkettiğim bir olaydan bahsedicem.

Ben hamile kaldığımı öğrendiğimde 63 kiloydum. İlk 2 ay iştahım cok açıktı ve 8.haftada 65 kilo oldum bile. Ama 8.hafta sonrası iştahım kapandı ve sonrasında hem normal kontrollerde hem de sağlık ocağında takipte kilom 65 olarak devam etti.

Ama son bir aydır falan pantolonlarım basenden yukarı çıkmıyor??! Kaldı ki ben 69 kilo da bile aynı beden pantolonlarıma zor da olsa girebilmiştim. Ama simdi giremiyorum. Ve dediğim gibi bel kısmını deneyemedim bile cünkü basende kalıyoruz 😩

Dün üzerimi değiştirirken esim de kalçalarımın genişleriğini söyledi. Hemen bugün tartıya pil aldım ve baktım kilom tam 65.

Kilo almadan nasıl kilo alıyorum?? Ödem belki diye düsündüm ama o da tartıda fark gösterirdi diye düsünüyorum. Bu arada gebelik öncesi de öyle dar kesim pantolon giymiyordum. Mom, bol kesim tarzda tüm pantolonlarım. Sinirlenip bugün hepsini atmaya karar verdim. Atmadım sonra hepsini bazanın altına kaldırdım. Çıldırıcammm. Su an bana olan 3 pantolonum var. Dün beli lastikli bir kot pantolon sipariş verdim. Artık 60+ amcalar gibi dolaşıcam sokaklarda… :KK43:

Dışarıdan hamile olduğum belli olsaydı bu kadar koymazdı. Ama kilo bile almadım yanii.
nedeenn dötüm büyüdüüü nedeeeeğğnnn??

Of Aslı offffff yarama parmak soktun kızım….
Yılların yılı götsüz gelengiden şu an sanki çocuk arka taraftaymış gibi çıkmışta çıkmış ben totalde 8 kilo aldım ama çok irileştim çok😩😩😩 tek bir kıyafet olmuyor..

Of Aslı offffff yarama parmak soktun kızım….
Yılların yılı götsüz gelengiden şu an sanki çocuk arka taraftaymış gibi çıkmışta çıkmış ben totalde 8 kilo aldım ama çok irileştim çok😩😩😩 tek bir kıyafet olmuyor..
görüntü kesinlikle kiloyu karşılamıyor ama ben anlamıyorum 😂 bir an önce kış gelse de kalın kalın giyinmeye başlasak 😩

Benim karnım bayaaaaa geç çıktı, 25. haftada falan. Ama gebelik başlarında özellikle 8 haftadan sonra belimde kalınlaşma hissettim ki hiç kilo almamıştım o ara, zaten diyetteyken hamile kaldım yani kilom da kontrol altındaydı devamlı. Bence gebelikte vücut şekli de değişiyor 😅

X