kilo almayı başaranlar?!?

hanpare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2016
206
61
kilo almak için ne yapıyorsunuz ya ? hem yiyorum yiyorum kilo alamıyorum hem de iştahım hiç mi hiç yok aç susuz yaşayabilirim o derece. yaş 19 boy 162 kilo 40 kendimi bildim bileli 40-41 kiloyum genetik falan değil çok ama çok ama çok zayıfım.. çok sıkıldım zayıfken bile güzelsin diyolar bir de kilo alınca kim bilir nasıl olurum of of kansızlık birşey eksikliği tiroid falan yok Allah a çok şükür, ama metabolizmamdan mı kaynaklı bilmiyorum ne yesem ne denersem fayda etmiyor zayıflar anlar bu moral bozukluğunu ( ama çok yiyince kilo alabildiğimi biliyorum yani alabiliyorum da işte sorun yiyememek... üniversite sınavına hazırlanıyorum stres var tabi ama ben hep sinirli ve stresliyimdir (zayıflıktan işte :) sınavım geçsin ondan sonra son çare antidepresan ile kilo almayı deneyeceğim :/ onu denemeden önce sağlam bir fikri bir önerisi olan varsa açığım her türlü öneriye gerçekten deneyipte kilo alanlar yazsın onu ye bunu ye demeyin yiyemiyorum çok yiyince bunalıyorum falan 2-3 ay içinde fark edilir bir şekilde kilo almamı sağlayacak ne var acaba bilgisi olan yazsın size zahmet gerçekten çok istiyorum kilo almayı ideal kiloma gelmeyi faydası dokunana söz sabah akşam dua edicem :) şimdiden teşekkür ederim

yaa yardımınız için çok sağolun önerileriniz muhteşem hepsini denerim çok teşekkürler iki satır birşeyler yadığınız için çok mutlu oldm hehehe

Ben vazgeçtim ondan düzenli kullanamihorum onu tadı kötü olunca. Bebe bisküvisine geçtim bakalm

Bende pek duzenli kullanmiyorum aklima geldikce sadece. Cici bebeyi de denedim 1 buyuk kutu aldim onuda aklima geldikce kullandim aciktigimda yedim sıkılıyo insan baslayinca devam edemiyosun duzenlice ama duzenli kullaninca ise yarayacagini dusunuyorum

Ee insallah usanmazsin :) basarmanin yarisi inanmak umarim alirsin lop lop kilolari :))

Merhaba hanimlar
Bnde bugun aldim cicibebe+sut
Bugun basliyorumm ve kararliyimmm
Pekmez almayi unutmusum sonra onu da alcm.

inşallah kararın istediğin kiloya ulaşana kadar devam eder
pekmez de keciboynuz harnup pekmezi al o kilo aldırıyormuş bende alcam

Slm.
Kizlar dun aksam yemeginin uzerineee
Cikolata
Cips
Cicibebe+sut karisimi yedim.

iyice şişmişsindir :) okadar yedikten sonra çok hareket etme hepsi enerji olarak çıkıp gidiyo sonra

Canım aynı sorun bende de var. Ama bir ay içinde 49-50 kiloya geldim yani 6 -7 kilo aldım . bir kere yemek öncesi su içmek kesinlikle yok çok açıkmadan sofraya oturma hanı o son kasigida yersem kesin kusarim olayına girdiğinde mutlaka iki uç kaşık daha ye ki mide kuculsun ve strese kendini maruz bırakma herşeyden sıkıntıdan bile zevk al çünkü stres metabolizmayı hızlandırıyor bazı bunyelerde

Ya bende Kilo alamıyorum boyum 173 kilom 53 ne yapmalıyım ne yemeliyim banada bişeyler onerirmisiniz

canım ben gecen hafta diyetisyene basladım kilo almak için boyum 166 44.300 ile gittim bendede iştah sorunu var iki gün yemesem ac durabiliyordum. diyetisyenede aynen söyledim acıkmıyorum diye iştah acmak için bir hap verdi bir de vitasure tabi birde yemek listesi bir haftada 1 kilo 100 gram almısım bence diyetisyene git durumunu anlat bende işe yaramz diye düsünüyordum ama bugün bu sonucu görünce cok mutlu oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…