Kilo Almakla ile ilgili lütfen

Okyanus73168685

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2021
360
49
43
Merhabalar Öncelikle Lütfen rica edeceğim kilomu duyduktan sonra ayyy çok zayıfsın ay bu neee Git hastaneye yat vesaire bunları söylemeyin, şu an zaten çok korktuğum için bir teselli olsun diye buraya geldim. Gitmem gereken tüm doktorlara gittim.
Şimdiki Doktorlar pek ilgilenmiyor maalesef.
boyum 1.63 kilo 32
Yaklaşık 10 senedir 35 kiloydum ama yakin zamanda 3 kilo daha verdim
Kalbime bir şey olacak diye korkuyorum.
Hiç yemiyor değilim aslında hani çok yiyen biri değilim ama bu kadar kilo verecek kadar yenilmezlik yapmıyorum. Benim kilomda olan veya yakın olan varsa tecrübelerini yazarsa çok çok mutlu olurum

Merhabalar Öncelikle Lütfen rica edeceğim kilomu duyduktan sonra ayyy çok zayıfsın ay bu neee Git hastaneye yat vesaire bunları söylemeyin, şu an zaten çok korktuğum için bir teselli olsun diye buraya geldim. Gitmem gereken tüm doktorlara gittim.
Şimdiki Doktorlar pek ilgilenmiyor maalesef.
boyum 1.63 kilo 32
Yaklaşık 10 senedir 35 kiloydum ama yakin zamanda 3 kilo daha verdim
Kalbime bir şey olacak diye korkuyorum.
Hiç yemiyor değilim aslında hani çok yiyen biri değilim ama bu kadar kilo verecek kadar yenilmezlik yapmıyorum. Benim kilomda olan veya yakın olan varsa tecrübelerini yazarsa çok çok mutlu olurum

Ailende annen, teyzen ya da baba tarafında böyle zayıflık var mı? Eğer kan değerlerinde bir sorun yoksa özellikle hormon değerlerin normalse, belki bu halin normaldir.

Ailende annen, teyzen ya da baba tarafında böyle zayıflık var mı? Eğer kan değerlerinde bir sorun yoksa özellikle hormon değerlerin normalse, belki bu halin normaldir.
Yok benden başka kimse Zayıf değil Ben de Yaklaşık 15 sene öncesi 45 kiloydum çok fazla kilom yoktu ama işte korkuyorum Hani kalbe zarar verir mi bu kadar zayıflık

X