Kilo almak isteyenler bana dua edeceksiniz bu ürün benim için bir mucize gorseldeki son iki resim kilo aldıktan sonraki halim

saynur01

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
15
4
32
Slm arkadaşlar ben üç çocuk annesi 32 yaşında bir bayanım bu yaşıma kadar 50 kilo olsam mutlu olurdum bir hsmileligimde kilo almisimdir oda 40 çıktığı gibi sönmüsüm artık çevremdekilerin niye bukadar zayifsin cokmu mutsuzdun falan filan lafları dan boğuldum kullanmadığım hiç bişey kalmadı ama yok olmuyor giydiğim hiç birşey yakışmıyor yüzüm artık çökmüş gibi yorgun bitkin enerjim düşük bir ay önce erkek kardeşim bizde kalıyordu bitkisel bir ürün kullanıyordu magicmilk süt tozu bir haftada inanılmaz iştahı açıldı inanılmaz bir şekilde kilo aldığı fark edildi hemen bende aldım ve 48 başladığım kilo bir ay dolmadan 56 oldu ve ben kendimi sadece hamileyken görmüştüm yüzüm inanılmaz değişti evrim yaşadım resmen yüzüm doldu lekelerin gitti sanki yüzümde makyaj varmış gibi canlı parlak kıyafet giyiyorum oturuyor üstüme vücudum her yerden kilo aldı tahta gibi olan ben şuan her yerden kilo almış güzelleşmiş biri olarak aşırı özgüven geldi bana kim görse sana ne oldu çok Güzel olmuşsun bunları duyunca daha bir mutlu oluyorum daha bir hevesle giyinip dışarı çıkıyor ve daha dincim okadar iş yapıyorum yorulmuyorun sürekli pozitifim görümcem çevrem hemen herkes almaya başladı nerden aldıysan bize de al dedi derken kim kullandoysa aynı bendeki etkiyi görünce çevrelerinde istedi bende firmayla görüşüp satışını yapmaya başladım tabiki firmanin fiyatı tek fiyat bana kazancımi firma veriyor bunuda belirtmek isterim ki senin hakkına girmiyorum bana okadar kişi dua etti ki naptiysak kilo alamadık iyiki tsnidok seni diye burdan da sizlere yardımci olmak isterim garanti veriyorum ve emziren anneler 3 aydan sonra kullanabiliyor anne sütünü de artırıyor bilginiz olsun ayda 6.10 alacağınıza ben bu ürünün adını mucize kattım herkesi istediği hedefe ulaştırıyor ve kesinlikle hiç bir yan etkisi yok 6 yaşından itibaren çocuklar bile kullanabiliyor ve boy uzamasına da katkı sağlıyor kilo almak isteyen varsa bana ulaşın sizr görselde atıp detaylı ürünün iceriginide atabilirim
Saynur Aydeniz
(kullanıcı adım: Forex5_ile_yenibirsen)instagm
5.3.9.2.8.2 6.8.3.6 burdan da bana ulaşabilirsiniz ayrıca firmanın kilo vermek istiyenler için de çok güzel iron kahve+ DETOX+ göbek ve basen eritme için de çikolatası var

Eklentiler

• IMG_7113.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_2074.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_20240507_085557.jpg
    187,2 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_20240920-022259.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 14
  • 1726788569601.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 15
Ekose elbiseli haliniz yeni kilo almis haliniz sanirim? Yani siz mutluysaniz ok ama 50 kilo iyiymissiniz aslinda. Biraz giyim tarzini degistirerek ve spor yaparak cok daha guzel olurdunuz benim fikrime gore. 1.60 altiysa boyunuz 50 kilo zayif degil hic.
Kilo almak icin de ayni zayiflamak icin oldugu gibi saglikli beslenmek gerekiyor. Sadece yenilen miktar arttirilmali hepsi bu. Bi de spor eklenmeli ki vucut sekillenerek kas yaparak iyi bisekilde alsin kiloyu. Bos yagin kime ne faydasi olacak?

Kilo almadan önce daha guzelmissiniz özellikle kareli elbiseli fotonuzda odemden şişmiş gibi duruyorsunuz.bu tarz ürünler ölümle bile sonuçlanır,komisyon uğruna kimseye satmayın.
İçeriğinde katkı maddesi yok ürünün aldığım kiloyuda iştahım açıldığı için yiyerek aldım ürünün icerigini araştırıp kullandım zaten

1.60 boyum 48 kilo 3 çocuk annesiydim elbise giyemiyordum omuzlardan bırakıyordu kendini üstüme oturmuyordu suanki halimden daha memnunun zayifken hep hasta gibiydim erken yoruluyor iş yapamiyordum

1.60 boyum 48 kilo 3 çocuk annesiydim elbise giyemiyordum omuzlardan bırakıyordu kendini üstüme oturmuyordu suanki halimden daha memnunun zayifken hep hasta gibiydim erken yoruluyor iş yapamiyordum
Valla ben de 1.59 um. Kendimi en sevdigim halim 48-50 kg arasi halim. Elbiseyi bedeninize gore secerseniz olur birakmaz kendini. Benim de 1 cocugum var yasim da var. Yasla kilonun cok ilgisi yokki. Yani yas aldikca kilo almaliyiz gibi bakis acisi gelistirmeyin. Bu fotoda mesela 50 kiloyum sanirim. Hic de zayif durmuyorum. Bu mesajimi alintilamayin kaldiricam fotoyu
Erken yorulmanizin sebebi de vitaminler eksik olabilir, hormonlarinizla alakali bir durum olabilir.

Baktırdım canım birsuru tahlil ler ysptim temiz degerler ama yemem de yoktu su bile aklıma gelmiyordu bunu kullandıktan sonra su bile 2.5 3 litre içmeye başladım buarada dusuncelerinize de saygım var yorumlarınız içinde teşekkür ederim bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…