Aile Planlaması Kilo aldırmayan doğum kontrol hapı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

SummerMiss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
700
2
konu başlığından anlaşılacağı üzere kilo aldırmayan doğum kontrol hapı varmı bilmek istiyorum ya da aldırıyorsa iştah mı açıyor yoksa hormonlardan dolayı biz istemesek az yesek bile alıyormuyuz? bilgi verirseniz çok sevinirim :)

konu başlığından anlaşılacağı üzere kilo aldırmayan doğum kontrol hapı varmı bilmek istiyorum ya da aldırıyorsa iştah mı açıyor yoksa hormonlardan dolayı biz istemesek az yesek bile alıyormuyuz? bilgi verirseniz çok sevinirim :)

herkesin bünyesi farklı olduğu için bazıları kilo alır bazıları almaz. mesela ben yasmin kullanıyorum hiç kilo almadım ama alan arkadaşım var. deneyip görmen lazım:)

Bünyeden bünyeye değişiyor evet, ben Yasmin'le kilo almadım ama göğüslerim çıktı 2 katına.
Yine de yan etkisi en az olan Yasmin piyasada.

ya diyet yapsam beraberinde en azından normal yememize devam etsek kilo artışı gibi bir şey söz konusu olmaz değilmi gözüm çok korktu bazı yerlerde okudum 5 10 kilo alan bile varmış gögüslerim büyürse süper olur ama :KK70: yasmin ve belara daha iyi sanırım diğerlerinden ikisini bi araştırmaktayım eczanelere sorsam bu konuda iyi bir bilgi verirler mi ki?

Eczaneler genelde yan etkisi az diye Yasmini tavsiye ediyorlar.
Ve evet sırf göğüslerini büyütmek için bunu kullananlar olduğunu duymuştum.
Bi de cidi bi diyet şeklinde değil de sağlıklı beslenmeyi bu sayede alışkanlık edinebilirseniz bi taşla iki kuş vurmuş olursunuz :)

ben de yazz 24+4 kullanıyorum ne iştahım arttı ne de kilo aldım hatta durmadan idrara çıkmanaıza neden oluyor vücutta su tutulumu nu önlemek için de veriliyormuş kullanmaya 49 la başladım 47 yim şuan hiç alamdım şükür

9 yıl Diane 35 kullandım kilo almadım yan etkisinide görmedim.Ama kişiden kişiye değişir.

X