Kıl köklerindeki iltihaplanma

damlaberat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
31
0
36
kızlar çok kötü bir haldeyim... sorun ise şu;
mutlaka bunu yaşayan olmuştur... kıl köklerimde özellikle genital bölge ve bacaklarımın kimi bölümlerinde yaklaşık 3 aydır kıl köklerimde iltihaplanma var..
o bölgeler sanki isilik olmuş gibi kıpkırmızı, kıllarbatık oldu.. bir doktor yakınıma gösterdim bepanten krem kullan dedi aklına takma elleme dedi, haklı taam ama çözüm olmadı.. yaşayan ve bitkisel birşeyler uygulayan varsa bana lütfen yardım etsin..
etek giyemiyorum... sanki benekli kumaş gibi oldu heryerim:KK43:

hiç bir çözüm bulamadım canım ben benimde bacaklarımda VAR ŞİMDİ LAZER EPİLASYONA BAŞLADIM.KIL ÇIKMAMASI GEREKLİ Kİ BATIK OLAMASIN.DERİ KALINLAŞMASINDA KILLAR DIŞARI ÇIKAMIYOR VE İÇİDE DÖNÜYOR.BOL BOL KESE YAPABİLİRSİN

cnm tşkr ederim. ya aynen bnde içinde deniz tuzu bulunan bir peeling kullan demişlerdi. yok ya çözüm yok galiba. çok üzgünüm inan.

sabah yedirerek SİLVERDİN krem, akşam yatarken kırmızı kantaron yağı.. 2 günde söndü kızarıklık bişi yokk

kabak lifi kesesi yapabilirsin. tend skin losyon kullanabilirsin. deniz tuzuyla haftada 1 kez peeling yapabilirsin. ve tüyleri incelticek bişeyler uygulasan verimli olur.

cnm ya ben de de senelerdir aynı sorun var! sana doktor mu önerdi tatlım bunları? yoksa kendin bir yerde mi okudun? ben hemen yarın başlıyorum bacaklarımın ufak bir yerinde denemeye!

selam arkadaşlar bende de vardı aynı sorun ağda yapmayı ve epilatörle almayı bıraktım son 4 aydır jiletle alıyorum ve kızarıklık tamamen gitti diyebilirim

ablamda senin gibi o da çok kafaya takıyo etini sıkıp yara yapıyo bacakları delik delik olmuş halde iğneyle oyuyo yapma diyorum kızıyoruz annemle dınlemedi bizi neyse bi cildiyeciye gitti pek çözüm olmadı ama artık eskısı gibi elleyip yara yapmıyo azcıkta psikolojik

X