kıbrısta tatil başkadır !!

upriz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2010
123
1
kıbrısa gelen yok mu ??? gezilicek görülücek çok yerleri var... belki geldiğinizde çöl izlenimi verebilir ama sizi bilen biri gezdirdiğinde gördüğünüz manzaranın ve yaşadığınız tatilin tadı damağınızda kalıcağına eminim zemuszemus denizi kumu güneşi harika sengözlerimebaksanab

girneye gelidk iki kezz..colony otelde akldık...kıbrıs çöl gibi görünmedi açıkcası bana..çok güzel bir havası ve doası varr.belki girneye has olabilirr....magosa yı filan görmedim ...ağaçlandırma belki oralarda olmaya bilir....ama ben kıbrısı çok severimm...havası bir başka....gidilmesi görülmesi gereken bir yerr....

girneye gelidk iki kezz..colony otelde akldık...kıbrıs çöl gibi görünmedi açıkcası bana..çok güzel bir havası ve doası varr.belki girneye has olabilirr....magosa yı filan görmedim ...ağaçlandırma belki oralarda olmaya bilir....ama ben kıbrısı çok severimm...havası bir başka....gidilmesi görülmesi gereken bir yerr....

genelde havaalnından şehirlere gidilirken çöl havası veriyor ama ben gazimağusadayım girneden çok burayı seviyorum girneye gezmek için mağusada da yaşamak için kalınmalı.. mağusa sahil açısından çok güzel.. denizi süper.. karpaz tarafının denizi ve sahili doğası harika tavsiye ederim gerçekten.. girnede denize girmke için sahil bulmak birazcık zor canım ama girne de görülmeye değer herşeyiyle kıbrısı seviyorum zemuszemus

X