Kıbrısda hangi oteli tavsiye edersiniz?

lunapiena

oğlunun yumuşak annesi
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
1.785
63
Başlıktan anlaşılacağı üzere tatilimizi Kıbrıs'da geçirmeyi düşünüyoruz..
Günlerdir otel araştırıyorum.
Bütün oteller için olumlu ve olumsuz bir sürü yorum var nette,bir türlü karar veremiyorum..
Bu yüzden orada yaşayan ya da tatile giden deneyimli ve bilgi sahibi arkadaşlar,acil tarafından otel tavsiyelerinizi bekliyorumkaydirigubbakcemile3...(Olumsuz deneyimleriniz varsa onu da tabiiia.s.)

kıbrısta tatil yapabileceğiniz en güzel yer kaya artemis otel..onun dışında girnedeki merit otel güzeldir girneyide seveceğinizi düşünüyorum.. ben gazimağusadayım burası öğrenci şehri yaklaşık 18 bin öğrenci var gazimağusada... denizi çok güzel... gidebileceğiniz sahil seçeneği çok. girnede sahil çok az genelde kayalık ama gazimağusa süper. kaya artemisin olduğu sahil çok güzel düşünebilirsiniz. bu otele büyülenebileceğinizi düşünüyorum şimdiden iyi tatiller opuyorumnanaktan

Bu otelle ilgili olarak çok güzel yorumlar var,resimlerinden de müthiş bir otel olduğu belli fakat sanırım havalimanına çok uzak ve gezilecek yer anlamında etrafında pek bir şey yok,bu yüzden sanırım acapulco'ya gideceğiz.

Cevabınız için çok teşekkür ederim...a.s.

(Ama Kaya Artemisin fotolarına son bir kez daha baktıktan sonra kararımızı bu yönde verdik ve rezervasyonumuzu yaptırdık..Umarım Kaya Artemis bize güzel şeyler yaşatır...)

Son düzenleme:
girne merit crystal.Tek kelime süper bi hizmet çok nezih bir ortam.balayımızı orada geçirmiştk rüya gibi bir haftaydı..tavsiye ederm herkse..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…