Kıbrıs ta Tüp bebek macerası

merve62

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2017
3
2
62
Arkadaşlar donor yumurta ile kıbrısta bebek sahibi olmak için Yakın doğu üniversitesinde Doçent Dr Burcu Özbakır a giden varmı lütfen benimle temasa geçerseniz sevinirim inanıyorumki Türkiyeden çok kurban var birlikte harekete geçip insanları uyaralım çünkü resmen insanların parasını alıp kullanıyorlar sakın bu hanımefendiye gidip soyulmayın

Son düzenleme:
Arkadaşlar donor yumurta ile kıbrısta bebek sahibi olmak için Yakın doğu üniversitesinde Doçent Dr Burcu Özbakır a giden varmı lütfen benimle temasa geçerseniz sevinirim inanıyorumki Türkiyeden çok kurban var birlikte harekete geçip insanları uyaralım çünkü resmen insanların parasını alıp kullanıyorlar sakın bu hanımefendiye gidip soyulmayın
Ne olduğunu anlatsanız gitmeyi düşünenler varsa en azından burdan okuyabilir.

Arkadaşlar donor yumurta ile kıbrısta bebek sahibi olmak için Yakın doğu üniversitesinde Doçent Dr Burcu Özbakır a giden varmı lütfen benimle temasa geçerseniz sevinirim inanıyorumki Türkiyeden çok kurban var birlikte harekete geçip insanları uyaralım çünkü resmen insanların parasını alıp kullanıyorlar sakın bu hanımefendiye gidip soyulmay

Teşekürler uyardiğınız için.Benim bu doktordan biligim ama tüp b.düsünüyorum öğrendigim iyi oldu.Allah daima korusun sizin gibi insanları.

Arkadaşlar donor yumurta ile kıbrısta bebek sahibi olmak için Yakın doğu üniversitesinde Doçent Dr Burcu Özbakır a giden varmı lütfen benimle temasa geçerseniz sevinirim inanıyorumki Türkiyeden çok kurban var birlikte harekete geçip insanları uyaralım çünkü resmen insanların parasını alıp kullanıyorlar sakın bu

Teşekür ederim uyardiginiz için .Bende düşunuyorum kibrısi ama merkezler ve fiyat hakkinda hiç bilgim yok.Sizin adinıza çok üzuldum.Bu sureci yasadiğim için sizi çok iyi anliyorum.umarim birgun emeginizin karşiligini alirsinız.Varmıdir tabsiye edeceginiz merkez?fiyatlar nasil?

Teşekür ederim uyardiginiz için .Bende düşunuyorum kibrısi ama merkezler ve fiyat hakkinda hiç bilgim yok.Sizin adinıza çok üzuldum.Bu sureci yasadiğim için sizi çok iyi anliyorum.umarim birgun emeginizin karşiligini alirsinız.Varmıdir tabsiye edeceginiz merkez?fiyatlar nasil?
Selam, Doğuşivf Can Erbulut embriyolog, dr Sevket Alpturk tavsiye ederim
Yeni geldim transferim yapildi
Surecten memnunum, umarim guzel sonuclar alirim

Biz donör yumurta için değil ama genetik açıdan sma taşıyıcısı olduğumuz için pgt yöntemiyle tüp bebeğe başlama kararı aldık daha yeni kendisiyle neden böyle söylediniz acaba içime bir kurt düştü şimdi lütfen bilgilendirebilir misiniz :KK43:

X