Keto tabs ketojenik tablet kullanan var mı?

serpilsgdn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
12
1
28
Merhabalar, intenette bu ürünü buldum, içeriği sayesinde vücuda depolanmış olan yağların yakılmasına yardımcı olmaktadır, diyor.

....

Bu ürünü kullanan var mı acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben de çok merak ediyorum. İnternette sadece satanlardan övgüler var ama kullanıcılardan hiç yorum yok. Kullananlar lütfen tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

teşekkürler.

Bende bi kaç haftadır çok araştırıyorum.Gerçek kullanıcı yorumlarına denk gelemedim maalesef.Denemeyi çok istiyorum ama çok sağlıklı olmadığını söyledi birkaç sağlıkçı yakınım. Ne yaparsam yapayım su orucu dışındaki hiçbirşey kilo verdirmedi bana .Ama oruçta çok yıpratıyor😑

Merhabalar, intenette bu ürünü buldum, içeriği sayesinde vücuda depolanmış olan yağların yakılmasına yardımcı olmaktadır, diyor.

....

Bu ürünü kullanan var mı acaba ?
Merhaba, internette sağlIklı bir yorum bulamadım hatta hiç . Ama 1.70 boyunda ve 94 kiloyum niyeti bozup diyet eşliğinde bu tabletten almaya karar verdim şuan 2.günüm bakalım bir faydasını görürsem yazarım. Bunarada diyet derken ağır değil ekmeği pilavı makarna ve aburcuburu kestim 😶

Merhaba, internette sağlIklı bir yorum bulamadım hatta hiç . Ama 1.70 boyunda ve 94 kiloyum niyeti bozup diyet eşliğinde bu tabletten almaya karar verdim şuan 2.günüm bakalım bir faydasını görürsem yazarım. Bunarada diyet derken ağır değil ekmeği pilavı makarna ve aburcuburu kestim 😶
Tablet kullanımı nasıl gidiyor merak ediyoruz

Bende bugün başladım ama çok ilginç ki internette hiç yorum yok. Sadece kendileri tavsiye ediyor bu da garip. Ama orjinal ürün olduğunu hologram kontrolde doğrulayan mesajı gördüm. Bakalım değişen bir şey olacak mı

Bende bugün başladım ama çok ilginç ki internette hiç yorum yok. Sadece kendileri tavsiye ediyor bu da garip. Ama orjinal ürün olduğunu hologram kontrolde doğrulayan mesajı gördüm. Bakalım değişen bir şey olacak mı
Merhaba Bi degisiklik var mi acaba ise yaradi mi yada saglik problemi yaratti mi

Sonuç alabildiniz mi acaba. 5432767026 Watsaptan sonucları yazar mısınız lütfen. Işe girmek için kilo vermem gerekiyo. Boyum 158 ve 96 kiloyu. Lütfen cevap verin

Aslı hanım deneyiminizi paylaşır mısınız bende başlamak istiyorum ama sizlerden doğruyu bilmeden cesaret edemiyorum.

Ben kullandım hiç bir işe yaramıyor almadan önce diyetisyenlerimiz le özel görüşme vs olacak diyetisyen kontrolüyle kilo verdireceğiz dedler aldıktan sonra aradım başından savar şekilde yeneklerden yarım saat önce için işte diyip kapadıkar bidaha da arama ilgi yok açıkcası güvenmiyorum almayın başlamayın yemeği azaltıp günlük yürüyüşler yapın kesinşikle almayın ne bir tokluk hissi veriyor nede kilo kaybı yaşadım kesinlikle ona verceğinz parayı spor salınuna verin yada diyetisyene

Sonuç alabildiniz mi acaba. 5432767026 Watsaptan sonucları yazar mısınız lütfen. Işe girmek için kilo vermem gerekiyo. Boyum 158 ve 96 kiloyu. Lütfen cevap verin
Keto diyeti için bnde çok büyük umutlarla aldım fakat sonrasında ne ilgilenen lldu nede kilo verdim kısacası işe yaramıyor aktarlardan doğal yağ yakıcı çay alın daha iyi

X