Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kestane kebap acele cevap=))))

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar benim fondotenle ılgılı bı sorunum var. :çok üzgünüm:sureklı en ıyı fondotenlerı kullanıyorum..dior, estee vb.. fondotenı surunce yuzumde sankı bellı oluyo yanı kalın duruyo gıbı. ve de 1 saat sonra gozeneklerım acılıyo gozeneklerım belırgenlesıyo.. :kızgın:yuzumde fondoten oldugu cok bellı oluyo ve kalın duruyo gıbı.:teselli:. ne yapıyım kızlar ya bı akıl verın..neden boyle oluyo:çok üzgünüm:

ben avondan şeffaf fondoten diye 1 şey aldım ben daha çok kapatır diye düşündüm ama o fondotenin altına baz oluşturdu yani sen de bu tarz 1 şey kullanabilirsin. fondoten daha kolay sürülüyor hem sanki altına nemlendirici sürmüşsün gibi

ben avondan şeffaf fondoten diye 1 şey aldım ben daha çok kapatır diye düşündüm ama o fondotenin altına baz oluşturdu yani sen de bu tarz 1 şey kullanabilirsin. fondoten daha kolay sürülüyor hem sanki altına nemlendirici sürmüşsün gibi

ama nemlendırıcı surunce gozenekler acılıyo fondoten ıgrenc duruyo sankı

bu nemlendirici değil sanki nemlendirici sürmüşsün gibi kolay sürülüyor dedim sadece. bu daha katı bir şey fondotenden de biraz katı hatta ciltte astar gibi bir tabaka oluşturacak bir ürün kullanmalısın bence

resmini koyabilir msn cnm? ilk defa duydum. seffaf fondeten. genelde avondan bi cok sey alırım hep katalog getirirler ama gormedim hiç bole bişi.

Benim de cildim karma yağlıya dönük,kullanmadığım fondoten kalmadı,son olarak The Body Shop aldım çok memnun kaldım ,güzel kapatıyor ve kalıcı,parlama da yapmadı,:lepi:daha önce clarins kullandım o da çok güzel ama sivilce yaptı, :KK43: estee double wear kullandım o da çok yoğun doğru rengı de bulamadım,günlük makyajda ağır kaldı,köpük fondotenler da parlama yaptı bende,şimdilik the body shop a devam etcem tavsiye ederım vereliniortak

kızlar kusura bakmayın mesajı yeni gördüm avonun 1 ayki kitapçığında gördüm ben sadece bunu ekliyorum hemen

$11102009150.jpg

$11102009149.jpg

valla canım... maybelline affinitone öneriyorum sana.. çünkü sürdükten yarım saat sonra cildinde fondöten yokmuş gibi oluyor hissetmiyorsun.. cilt rengini anında bütünlüyor ve sürümü çok kolay.. ince bi yapısı olduğundan ergonomik ayrıca ekonomik de kaydirigubbakcemile2 diyeceğim o ki; kesinlikle denemelisin.. ayrıca spf si de var.. özellikle cildi yağlı olan ve seninki gibi bir durumdan yakınan arkadaşlar öneririm 2 yoldır bittikçe alıyorum düşünün yani:eek: üstüne pudra geçmek istersen golden rose un compact powderını tavsiye ederim... uyum sağlıyor maybelline.. maybelline markasının pudrasını da deneyebilirisn ama golden rose da gayet sorunsuz bir marka fakat sadece pudrasında.. fondötenini zamanında kullandım ama kalın yapılı olduğundan memnun kalmadım canım vereliniortak

X