Kesinlikle yaptırmayın

Merhaba, geçmiş olsun öncelikle. ameliyat sonuçları ve hasta memnuniyeti beklentilere ve en önemlisi de doktorun yöntemine, ilgisine, bilgisine bağlı olarak çok büyük değişiklikler gösterebiliyor. şu ana kadar ameliyat sonucundan memnun olan birçok kişi gördüm ( realself gibi sitelerde yapılan fotoğraflı paylaşımlara dayanarak). Verdiği özgüvenle hayat değiştirici bile olabiliyor bu yüzden sadece sizin tecrübeniz üzerinden insanları yönlendirmeniz doğru değil bence. ben doktorunuzun ismini vererek yorum yapmanızı beklerdim. çünkü böyle elimizde somut hiçbir somut bilgi olmamış oluyor.

Kaç gün geçti bilmiyorum ameliyatınızın üzerinden ama başka bir doktora görünebilirsiniz revizyon için. sadace iç dudağı alıp klitorisi olduğu gibi bırakan doktorlar yüzünden pipi gibi görüntü çıkıyor ortaya ama bu ameliyatı böyle yapmayan, kapsamlı yapan doktorlar da var. burada revizyon ameliyatı olan üyeler de var araştırın isterseniz

Geçmiş olsun kime yaptırdınız? Buradaki yorumları okudukça çok şanslı olduğumu hissediyorum.Klorise dokunulmadı ama hurda çok şey okuyorum.

Çok geçmiş olsun üzüldüm adına bende bu ameliyatı oldum ama şuanki görünüm beklediğimden de iyi kime yaptırdınız ameliyatinizi

çok kolay gibi gözüken ama merbat sonuçlara yol açan ciddi bi operasyon ameliyat olan biri olarak bunu söylüyorum asla güzel olmayacak beklemeyin!!! Çok çok acılar çekiceksiniz bilin ve asla evden çıkamayacaksınız işe bi 10 gün gidemiceksiniz.. Birde bu operasyon herkese uygun olan bi operasyon değil klitoristen çift kantlantısı olanlar kesinlikle olmayın küçük bir pipiniz olacaktır... iyileşme süreci berbat geçen bi operasyon iyileşmiyor günden güne şişip ağrı çekiyorsunuz zaten o ödemleri ve şeklini görünce acılardan çok pişmanlık acısı çekiyorsunuz kesinlikle orjinaline dokundurmayın en azından şeklini icra ediyor.. operasyondan sonra hiç birşeye benzemiyor çok çok pişmanım :KK43:

Ne operasyonu gecirdinjz acaba? Ben anlayamadim

X