Kesinlikle bunu denedikten sonra ''ter de neydi?'' diyeceksiniz:)

byznr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2011
2
0
arkadaşlar merhaba.
ben kışın dahi yünlü giydiğimde koltuk altımın terlediğini bilirim.hele yazın en büyük sıkıntı oydu benim için.
ve ben roll on kullanmaktan rahatsız oluyordum çünkü sürsem dahi terliyordum bu sefer çok daha kötü bir koku oluşuyordu.taki SİRİ DEO ROLL-ON ile tanışana kadar.Annemin arkadaiı satıyormuş almış o da eve geldi gösterdi ben sürmem dedim rahatsız ediyor onlar beni dedim ısrar etti felan.ertesi gün okula giderken sürdüm kurumasını bekledikten sonra giyinip okula gittim.eve geldim havanın o gün çok sıcak olmasına rağmen kışın bile koltuk altım terliyorken daha ilk kullanışta ne ter ne koku hiç birşey göremeyince hergün kullanmaya başladım.muhteşem birşeymiş meğer bu roll-on.hem doğal hemde düzenli kullanıldımı tüyleri azaltıyormuş.kesinlikle tavsiye ediyorum.ilk kullanışta etkisini gösteriyor :))

bu arada sanırım marketlerde felan satılmıyor.ama internetten bakarsanız sipariş edebileceğiniz yerler var.tabi düşünürseniz :))

canım benim bir yakınım var çok terliyor.ama onun sorunu koku değil.terlediği zaman koltuk altları aşırı derecede ıslanıyor bundan çok rahatsız oluyor. daha önce bir çok kişi önerilerde bulundu ama onlar sadece kokuya karşı etkenlermiş.bu rollon da mı öyle yoksa gerçekten kuruluk sağlıyor mu

Aşır terleme ve ter kokusuna karşı Almanya'dan ithal C.d.6+ Deo Kremi öneririm.

Dermedeva Almanya'dan ithal olan bu ürün nasıl etki ediyor ter önlemede,içeriği nedir?
piyasada bildiğimiz markalar gibimi çalışıyor(yani aluminyum tuzları ile mekanik engel oluşturarak mı terlemeyi önlüyor?)

C.d.6+ Deo Krem Almanya'da aşırı terlemeye karşı en çok kullanılan ve özellikle hassas ciltler için Dermatologların en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Yapısında cilde alerjiye, irritasyona yol açacak herhangi bir bileşim yoktur Yapısındaki Vitamin A ve E koruyucu bir tabaka oluştururak cildi korur. Bunun yanında Provitamin B5 cildi yeniler, bakımını yapar.
C.d.6+ Deo Krem'in diğer ürünlerden en büyük farkı çok az kullanarak örneğin koltuk altında ki terlemeye yol açan bakterileri kontrol altında tutar ve gün boyu özel bir ferahlık, kuruluk verir...

vücudun terlemesi gerekiyo ise terlemeli, bunu engellemeye çalışmayın bence,
spor yaparak terleme ihtiyacı bu şekilde düzene sokulabilir bence. vücüdü yorup terlemenin daha ağır şartlarda daha yoğun olmasına alıştırabilirsiniz

tabi benim yorumum bilimsel bir temele dayanmıyor, ben aşırı terlemiyorum, önceden çok terliyordum, şimdi 11 kilo verdim spor yaparak, kilo vermenin etkisi de olabilir spor ile sürekli terlediğimden de olabilir diye sadece bir tahmin yürütüp cevap yazdım.

Evet hakılısınız, terleme yararlı. Fakat ayırt edilmesi gereken konu terlemeyi azaltmak mı yoksa bazı yöntemlerle ortadan kaldırmak mı? Bizce terleme azaltılmalı ve c.d.6+ Deo krem gibi ürünlerle kontrol altında tutularak buna bağlı olarak ortaya çıkan ve etrafı rahatsız eden ter kokusunu önlemektir.

konuyu açanın daha ilk mesajında bunu yazması ilginç geldi bana

ilk mesajım olabilir ama daha önce burayı takip etmediğim anlamına gelmez.merak ettiyseniz söyliyim burayı takip ediyorum ve yenı uye adıyla uye oldum bunun nesi garip geldi ??

ayrıca evet kuruluk sağlıyor ve çok rahat hissettiriyor

reklamlar :) konu ile alakalı olsun bari deotak krem deoderant hem fiyatı uygun hem de 1 hafta koltuk altındaki terleme sonucunda oluşan istenmeyen kokuları ve elbette terlemeyi önlüyor. ayrıca çok fresh bir kokusu var. :)

koltukaltı tamamda kızlar onları roll on lar yada spreylerle halledebılıorum fakat yazın benım ozellıkle sac dıplerımden baslar terleme ve resmen donercı ustalar gıbı dk bası alnımı sılmek zorunda kalırım buna bı cozum yokmudur yaa?

terlemeyi kimse sorun yapmasın ben kışın bile kolaltı terleyen biriydim taki 3 hafta öncesine kadar internetten siparişi verdim ve sonuç mükemmel

gece yatmadan önce çok az bir miktarda sürüyorum ve sabah o bölgeyi yıkıyorum ve 1 hafta boyunca kupkuru geziyorum ve çok mutlu oluyorum

buram buram reklam kokuyor ve abartili!

Bu Adi gecen crem Almanyanin en cok kullanilan cremi degil, siradan hic duyulmamis bir marka zaten ilk senden duydum, fiyatida 2,50 Euro!

Almanyada spor yapanlar terliyen kadinlar cogunlukla Rexona Deo/Spray kullaniyor ve testlerde 1. oldu (Stiftung Warentest)

Türkiyede de adi Rexona mi bilmiyorum ama belki ilgi duyan disina bakip görebilir
Rexona Women - Lässt dich nicht im Stich
Bunu kullanimi az yapilmali ve geceleri yatarken koltuk altlari iyice yikanmali.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…