Kesilmeyen adet kanaması nedeni

zlnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2023
7
0
24
1 ay önce düşük nedeniyle kürtaj oldum kanamam 15 gun sürüp bitmişti sonra adet oldum suan 16. Gun kanamam durmuyo. İlk basta lekelenme seklinde basladı 1 hafta sonra kanamaya döndü şimdi asla kesilmiyo tabi doktora gitmeyi düşünüyorum. Bu durumu yasayan var mı neden oluyor

Benim düşükten 58 gün sonra kanamam durdu 10 15 doktora gittim cevap rahîm yumurtalık iyi durumda hiçbir sorunun yok ama kanama neden bilmiyoruz dediler yok 40 gün sürer normal dediler vb. En son kürtaj yapan doktora gittim o da kist mi oldu acaba dedi baktı hayır dedi kist vb yok çok sağlıklı dedi. HCG takibi falan yaptırdim 0 lanali çok oldu dedim bana dedi ki senin durumun fizyolojik değil psikolojik kürtaj , düşük kadınların çok azında aşırı derecede üzüntü yaşatır ve vücut hala düşük yaptığını sanir kanamayı durdurmaz dedi. Durumu kabullen geçecek dedi

Gerçekten eve geldim düşündüm sonra kabullendim. Sonraki ay hamile kaldım kimyasal gebelik oldu. Gerçekten tükenmiştim artık psikolojik olarak bunaldım doktorum dedi ki bu yokmuş gibi tekrar dene tekrar denedim. Çok şükür 17+3 günlük hamileyim ve ilk bebeğimi kürtajla aldıkları günde doğacak hemen hemen hastanede Allah tekrar Aralık ayı gelirse ben nasıl dayanırım diye ağladim şimdi bebeğim Aralık'ta doğacak Aralık ayı nasıl gelecek diye heyecandan duramıyorum. Allah kırılan kalpleri en güzel şekilde tamir ediyor umudunu kaybetme

Benim maalesef bu 3. Kürtajım diğerlerinde böyle olmamıstı adetlerim her zaman ki gibiydi ama bunda kanamam asla durmuyo. Sende hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…