Keseyi gördüm fakat bebek yok görünmüyo 6+2

nissaae

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2024
21
5
23
Hanımlar 6+2 haftalık gebeyim fakat hala beneği göremedik üstelik altan muayene ettiler kese var ama bebek yok sizce daha sonrasından görünür mü ? Benim bel ve alt karın ağrım vardı diye dün hastaneye gittim doktor tek kelime etmedi gögüs ağrım yok gebe olduğumu öğrendiğimden beri sadece hafif ucu ağrıyo oda dokununca hissediyorum ağrıdığını bu normal bir gebelik mi sizce bi önceki düşükle sonlanan gebeliğim böyle değildi o yüzden tuhaf hissediyorum.

Çok fazla korkuyorum aklıma geldikçe ağlıyorum kendimi tutamıyorum bundan önce 2 düşüğüm oldu daha yeni evlendim kendimi kötü hissediyorum
Kötü hissedersen kötü olur…
Geç döllenme diye düşünüp biraz sabırla beklersen daha güzel olmaz mı…
Hayırlısı demek daha güzel olmaz mı…

Çok fazla korkuyorum aklıma geldikçe ağlıyorum kendimi tutamıyorum bundan önce 2 düşüğüm oldu daha yeni evlendim kendimi kötü hissediyorum

Gec döllenme olabilir, boş kese olabilir, sağlıksız gebelikse zaten vucut gerekli olani yapar.
Profilinde yaşın 22 olarak görünüyor,
Yeni evlisin ve 2 düşükle birlikte bu 3. Gebeliğin.
Biraz ara verip vucudunun toparlanmasina musaade etmelisin.
Ve yeni evliysen neden cocuk icin bu kadar acele ediyorsun?

üzülmeyin. bekleyin gec döllenme olmus olabilir. hemen umutsuz olmayın. sağlıksızsa zaten vücut onu sonlandıracaktır. Allah sağlıklı, güzel hamilelikler nasip etsin hepimize. ama siz böyle moralsiz olursanız zaten kötüyü çağırırsınız. yapmayın, yazık size

Gec döllenme olabilir, boş kese olabilir, sağlıksız gebelikse zaten vucut gerekli olani yapar.
Profilinde yaşın 22 olarak görünüyor,
Yeni evlisin ve 2 düşükle birlikte bu 3. Gebeliğin.
Biraz ara verip vucudunun toparlanmasina musaade etmelisin.
Ve yeni evliysen neden cocuk icin bu kadar acele ediyorsun?
en sonki gebeliğimde rahmim yumurtalıklarım kürtajdan dolayı baya zede almıştı bildiğin kazımışlar çocuğun olursa şükret dedi doktor bi doktor normalde bunu asla hastasına söylemez zor bişeydir başka doktorda kürtaj olmuştum sonra doktorumun kendisi picassoss tedavi süreci başlattı bana 4 ay geçti gebe kalman çok zor dediler gebe kaldım.

en sonki gebeliğimde rahmim yumurtalıklarım kürtajdan dolayı baya zede almıştı bildiğin kazımışlar çocuğun olursa şükret dedi doktor bi doktor normalde bunu asla hastasına söylemez zor bişeydir başka doktorda kürtaj olmuştum sonra doktorumun kendisi picassoss tedavi süreci başlattı bana 4 ay geçti gebe kalman çok zor dediler gebe kaldım ki eşimin kendisininde benimde korunduğum halde bu süreçte ben ameliyatta geçirdim. Allahın takdiriydi oldu şimdide sağlıklı olması için dua ediyorum sizlerde benden dualarınızı esirgememenizi istiyorum neden bu kadar acele ediyorsunuz demek yerine.

Bozmayin moralinizi iki kere oldu diye yine olcak diye birsey yok benim ilki
Kimyasal oldu 1.5 sene sonra hamile kaldim tup bebekle bugun 6 haftalik kesemi
Gordum ama
Bebek yok olumsuz dusunme olumlu dusunmu olumlu olsun

Bozmayin moralinizi iki kere oldu diye yine olcak diye birsey yok benim ilki
Kimyasal oldu 1.5 sene sonra hamile kaldim tup bebekle bugun 6 haftalik kesemi
Gordum ama
Bebek yok olumsuz dusunme olumlu dusunmu olumlu olsun
şuan kasıklarımda inanılmaz bir ağrı var batıyor eğilip kalkınca

Hanımlar 6+2 haftalık gebeyim fakat hala beneği göremedik üstelik altan muayene ettiler kese var ama bebek yok sizce daha sonrasından görünür mü ? Benim bel ve alt karın ağrım vardı diye dün hastaneye gittim doktor tek kelime etmedi gögüs ağrım yok gebe olduğumu öğrendiğimden beri sadece hafif ucu ağrıyo oda dokununca hissediyorum ağrıdığını bu normal bir gebelik mi sizce bi önceki düşükle sonlanan gebeliğim böyle değildi o yüzden tuhaf hissediyorum.
Ben de 6+5’te göremedim bebek yoktu. Geç döllenmeymiş 6 gün sonra kalp atışını gördük. Geç döllenme baya yaygın bir durum ve gayet normal bir şey kötü bir şey değil yani. Sabırlı olmakta ve olumlu düşünmekte fayda var hem senin hem bebeğin için.

8. Haftada gördüm geç döllenme olmuş olabilir stres yapmayın bebek göründükten sonra haftanızı düzenliyorlar

merhaba canım, nasılsın ne yaptın
nissaae nissaae
Merhabalar henüz doktora görünmedim bana iki hafta sonra gel demişti ama ara ara bazen kasıklarımda ağrı oluyor bel ağrım vardı geçti tamamen göğüslerimden biri sağ tarafım hafif ağrıyor diğeri hiç ağrımıyor çok değişik bir şey yani tam anlam veremedim ama demir ilacın folik asidi falan kullanmaya devam ediyorum inşallah doktora gittiğim zaman güzel haberler alırım diye umut ediyorum

Merhabalar henüz doktora görünmedim bana iki hafta sonra gel demişti ama ara ara bazen kasıklarımda ağrı oluyor bel ağrım vardı geçti tamamen göğüslerimden biri sağ tarafım hafif ağrıyor diğeri hiç ağrımıyor çok değişik bir şey yani tam anlam veremedim ama demir ilacın folik asidi falan kullanmaya devam ediyorum inşallah doktora gittiğim zaman güzel haberler alırım diye umut ediyorum
Bende de halen ağrı var alt karın ağrım oluyor ara ara normal içini ferah tut kötü düşünme 🙏🙏

Merhaba hanımlar bu gün kontrole gittim 6+6 haftalığım 😭ama bebek yine görünmedi kese yamuk yolk sac var ama kesede haftaya tekrar gel dedi kesenin yamukluğundan dolayı biraz umutsuzdu doktor. Bende duyduklarımdan gördüklerimden sonra kendimde değilim 😭

Eklentiler

• A830118A-65EE-4A34-806C-1D00DFDEB206.jpeg
    A830118A-65EE-4A34-806C-1D00DFDEB206.jpeg
    121,6 KB · Görüntüleme: 74
İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız ancak 2 düşük yapmışsınız biraz ara verip vücudunuzun toparlanmasını bekleseniz daha sağlıklı olmaz mı? Bu kadar acelenin sebebi nedir. Sabredin mükafatı güzel olur inşallah.

İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız ancak 2 düşük yapmışsınız biraz ara verip vücudunuzun toparlanmasını bekleseniz daha sağlıklı olmaz mı? Bu kadar acelenin sebebi nedir. Sabredin mükafatı güzel olur inşallah.
Önceki düşüğüm mayıs ayının başında sonlandı sonrasında korunuyorduk ki bu gebeliğimde süpriz gibi bişey oldu çünkü ben ameliyat oldum ayın 10 da

X