kesesi 1 taneyken 2 yada 3 olan varmı. acill

meltem1974

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
227
0
50
arkadaşlar ben 6 hf gebeyim. geçen hafta 1 kesem vardı. bugün kontrolde 3 kese olmuş. 1 tanesinde embriyo vardı. kalp atımı 70 civarı. dr ilk günlerde kal atımı az olabilir dedi. boş kese haftaya dolabilir dedi. ama oda şaşırdı. sizin başınıza geldimi böyle bişi.

cnm muhtemelen o dedigin kese gibi olan seyler kisttir ilk hamile kaldigimda bendede vardi o kistten hamilelikte normal bisey bu ama bunu doktorunun anlamamasi ilgincmis valla merak etme gun gectikce o kistler kayboluyor

canım benim ilk gittigimizde tek kese vardı.2, gittigimizde 10 gün sonra 2, kesede vardı ve ikiside dolu ve kalpleride atıyor.canım geç döllenme olabiliyor benimkilerinin arasında 1 hafta var.

cnm muhtemelen o dedigin kese gibi olan seyler kisttir ilk hamile kaldigimda bendede vardi o kistten hamilelikte normal bisey bu ama bunu doktorunun anlamamasi ilgincmis valla merak etme gun gectikce o kistler kayboluyor

valla anlamadı hatta başka bir dr çağırdı. ikisi birden baktı bu kesin kese dediler. birinde kalp atımı var ama yavaş atıyordu. oda canımı sıktı.70 falan atıyor. dr olabilir dedi. bekliycez bakalım

valla anlamadı hatta başka bir dr çağırdı. ikisi birden baktı bu kesin kese dediler. birinde kalp atımı var ama yavaş atıyordu. oda canımı sıktı.70 falan atıyor. dr olabilir dedi. bekliycez bakalım

belki ikiz gebelikte olabilir tabi biahki gidisine mutlaka belli olur cnm umarim hersey yolunda gider

bende şaşırdım can sıkıcı ama hayırlısı olsun tabi
kızların yazılarını okuyunca düşünsene bide ikiz veya üçüz olduğunu vay bee:))

canım tek yumurtaydı ve tüp bebekti. yani 2 veya 3 yumurta olması imkansız:1shok: kafam karıştı çok

Allah Allah
o tek yumurta bolunup tek yumurta ikizi olabilir ama o zaman da ayni anda gelismeleri gerekirdi
ve de seninki zaten 3 tane
onlar kese deildir o zaman yaa
cok ilginc bir durumCADIARZU
ne zaman belli olacak cok merak ettim dogrusu

canım cuma günü belli olacak. sana bildiririm sonucu.

canım tek yumurtaydı ve tüp bebekti. yani 2 veya 3 yumurta olması imkansız:1shok: kafam karıştı çok

CANIM HAYIRLI OLSUN GEBELİĞİN.TÜP BEBEK VE TEK EMBRİYO TRANSFER EDİLDİYSE EMRİYO KENDİ İÇİNDE BÖLÜNMÜŞ(MİTOZ BÖLÜNME OLAYI)GERÇEKLEŞMİŞ....ŞU AN ÜÇ KESE BİRİ BOŞSA MUHTEMELEN İKİZ GEBELİKTE OLUŞABİLİR...SONRADAN GELİŞEN İKİ KESE KENDİLİĞİNDEN SONLANADABİLİR...
ÇOĞUZAMAN TÜP BEBEK HASTALARINDA İLK 5-6 HAFTA İKİZ ÜÇÜZ GEBELİK VAR OLUYOR FAKAT...1 TANESİ EN GÜÇLÜ OLANI SANAA TUTUNUP TEK GEBELİĞE DÖNÜŞÜYOR...
HAKKINDA HAYIRLISI NE İSE O OLSUN.RAHAT OL STRES YAPMA VE 2-3 GÜNDE BİR KONTROL ALTINDA OL..
SEVGİYLE KALa.s.

benimde ilk kontrolümde iki kese vardı hatta doktorum ikiz olabilir demişti ikinci kontrolde de iki kese görünüyordu ikiz olmadığını ve zamanla diğer kese ile birleşmesi gerektiğini söylediler şimdi 23 haftalık hamileyim keseler birleşti sanırım çok önemli bir problem değil ama tabiki doktorun kararı ve senin durumun nedir bilinmez

çok teşekkür ederim canım dua edin benim için. 7 haftalık oldum. karın ağrısız günüm oolmadı. demek bundanmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…