kesem var bebek yok

fffiliz

cennet kokulum
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
1.264
23
41
bugün doktora gittim adetim 9 gün gecikmişti kan testinde de çıktı anlattım durumu doktora vajinal ultrason ile baktı keseyi gördük ama bebek daha görünmüyor dedi 4+5 haftalık hamile olduğumu söledi 10 gün sonra gel tekrar bakalım, ayrıca kanaman falan olursada gel dedi folik verdi
arkadaşım 1 hafta gecikince gitmiş onda bebek görünmüş ama doktor altı haftalık demiş bunuda sordum doktora herkeste farklı zamanlarda döllenme olur dedi bunlara takılma dedi ben şimdi 10 gün nasıl bekleyecem normalmidir görünmemesi doktorunda dediği gibi erkenmi

canım tabiki gayet normal bende adetim geçtikten sonra gittiğimde sadece nohut kadar bir kese vardı ve ben 5+3 günlükken gitmiştim içinde bebek falan yoktu bomboş nohut kadardı.... sonra dr. beni 2 hafta sonra çağırdı ve gittiğimizde şükürler olsun bebeğim o nohut kadar kesenin içinde pirinç kadardı ve seyriyordu..... kafana takma canım görünmemesi gayet normal inşallah herşey yolundadır.... sakin ol.... unutma sen ne yaparsan yap herşey olacağına varıyor.....

Canımcım bende 6 haftalık sanıyordum dr baktı 4 haftalık dedi . Geç yumurtlama olmuş dedi... Kesemiz göründü ama bizimde bebiş tabiki daha görünmedi. Folik verdi ... beni 15 gün sonra çağırdı kesemiz 6,5 mm ... senin kese kaç mm..? Hayırlısı olsun bu arada...

Canım tebrik ederim.Eğer hamileliğin normal olup olmadığı telaşındaysan
Lütfen 2 günde bir kan ile betahcg ne baktır
2 kat katlanıyorsa herşey yolundadır.

Bazen 8 haftalığa kadar kalp atışı bile olmaz canım.

Canımcım bende 6 haftalık sanıyordum dr baktı 4 haftalık dedi . Geç yumurtlama olmuş dedi... Kesemiz göründü ama bizimde bebiş tabiki daha görünmedi. Folik verdi ... beni 15 gün sonra çağırdı kesemiz 6,5 mm ... senin kese kaç mm..? Hayırlısı olsun bu arada...
i
bugün doktora gittim adetim 9 gün gecikmişti kan testinde de çıktı anlattım durumu doktora vajinal ultrason ile baktı keseyi gördük ama bebek daha görünmüyor dedi 4+5 haftalık hamile olduğumu söledi 10 gün sonra gel tekrar bakalım, ayrıca kanaman falan olursada gel dedi folik verdi
arkadaşım 1 hafta gecikince gitmiş onda bebek görünmüş ama doktor altı haftalık demiş bunuda sordum doktora herkeste farklı zamanlarda döllenme olur dedi bunlara takılma dedi ben şimdi 10 gün nasıl bekleyecem normalmidir görünmemesi doktorunda dediği gibi erkenmi

ah be cnm canını hiç sıkma daha çok küçük keseden başka bişi göremezsin bende tam 4+5de gitmiştim üstten ultrasonla bakıldığında ancak kese gözüktü..

kesem ozaman 6,6 mm.di.

çok teşekkür ederim ya içim rahatlatınız bende telaş yaptım inşallah birdahakine belli olur ya kesemin çapını sölemedi bilmiyorum

çok erken daha telaş yapmana gerek yok.
Bebek için 7.hafta da git ki kalp atışlarını da görün.

bende senin gibi panik yaptım 5+2 degittim kese yoktu...
yarın gidicem ama içimi ferah tutmaya çalışıyorum 7. haftaya kadar kese
8.haftaya kadar kalp atışı için süre varmış burda başka forumlardanda akip ettiğime göre...
dua et bol bol...
Rabbim inşallah yüzümüzü güldürür...

çok normal hayatım bebeğin görünmemesi.ayrıca tebrikler allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin.stres yapma gör bak herşey yolunda gidecek.benimde öelydi hatta 6 haftalıktı zarzor görebildik gölge şeklinde.7 haftada kalp atışları duyuldu.

ben de yeni geldim doktordan son adet tarihim 15 aralık buna göre 5+2 haftalığım ve benim de sadece kese göründü, 10 gün sonra gel dedi doktor. Benim üstten baktı 11 mm, okuduğuma göre 20 mm olunca gözükmesi gerekiyormuş. İnşallah bebişimiz içimizde büyüyordur.

Ya resmen psikolojim bozuldu herkes bişiler sölüyo internetten yazıları okuyorum okuduklarıma göre bebeğin görünmesi gerekiyordu ama sizde tecrübelerinizle erken diyorsunuz kafam çok karıştı

bende senin gibi panik yaptım 5+2 degittim kese yoktu...
Yarın gidicem ama içimi ferah tutmaya çalışıyorum 7. Haftaya kadar kese
8.haftaya kadar kalp atışı için süre varmış burda başka forumlardanda akip ettiğime göre...
Dua et bol bol...
Rabbim inşallah yüzümüzü güldürür...

canım gittinmi doktora ne oldu

canım hiç kafaya takma benim 5+6 günlükken görünmedi sonra 6+4 ken göründü üzme kendini

slm arkadaşlar benimde sonuçlarda hamile çıktım ultrasona girdim bebek görünmedi kese göründü 15gün sonra tekrar ultrason verdi bu normal mi çok endişelendim bilgisi olan varmı normalmi....

X