Gebeliğe Hazırlık KESE VAR, KANDA GEBELİK YOK

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gezegendeki FS

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2023
10
0
30
Merhaba hanımlar.3 yıldır bebek istiyoruz.Eşimin varikosel olduğunu öğrendik ve ocak ayında ameliyat oldu.Sonuçları çok iyi gelmedi.Dr aşılama, tüp bebek önerdi.Bizde vitamin takviyeleri ile eylül ayına kadar kendiliğinden olursa olur olmazsa aşılamaya başlayacağız.Benim sorunum şu; en son regl başlangıç 7 mayıs.Beklediğim regl 8 hazirandı.Reglim 2 gün gecikince test yaptım evde erken gebelik testiydi.çıkmadı.Diş tedavisine başlayacağım için doktora gittim 13 haziranda.Ultrasonla baktı kese gördü.ama çok küçüktü.Eşimin varikosel ameliyat sonuçları iyi gelmediğinden bende olacağını sanmıyorum demiştim.Kan vermemi istedi.Kan testi negatif.Peki bu kese gibi dediğiniz nedir hocam, kist falansa ona göre tedavi olalım ya da alttan muayene edecekseniz edelim neymiş bu dedim.Kan pıhtısı falandır dedi.tavuk yememeyi önerdi eşimle birlikte.Gebeliğe engelliğini söyledi.Tarlusal verip yolladı.Bi de vitamin takviyesi önerdi.Yumurta kaliten artar falan dedi.13 hazirandan beri regl olmayı bırak bi belirti bile yok.tarlusal da 5 günlük mü neydi içtim bitti sabah akşam.Yine gelen giden yok.Kese görüp kanda çıkmayan gebelik yaşayan oldu mu? Yarın kanal tedavisine gideceğim.Bunu yaşayan insanlardan hikayelerini dinlemek ve bi fikir edinmek istiyorum.

Eklentiler

• D19FD31C-B8A0-4513-8BC6-724607FBF856.jpeg
    D19FD31C-B8A0-4513-8BC6-724607FBF856.jpeg
    110,9 KB · Görüntüleme: 19
X