kese var bebek yok :(

arkadaşım ben bugün görüşebildim doktorumla bebeğimin kalp atışlarını duydum .. inşallah sen de duymuşsundur...

kusura bakmayın biraz geç cvp verdim. dün doktorum çok yoğundu bugün gitiim.. veee bebeğimin kalp atışlarını duydum.. hayatımda duyduğum en güzel sesti...

Ayyyy acayip sevindim gozun aydin canim yorma kendini insaallah saglikla kucagina da alirsin

Ayyyy acayip sevindim gozun aydin canim yorma kendini insaallah saglikla kucagina da alirsin

Allah razı olsun cnm sen bide bana sor sesi duyduğum gibi hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım:) inşallah sende sağsalim kucağna alırsn bebişini

Son düzenleme:
Allah razı olsun cnm sen bide bana sor sesi duyduğum gibi hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım:) inşallah sende sağsalim kucağna alırsn bebişini

Kesinlikle o an hayatimdaki tarif edilemez anlardan biriydi
insaallah Allah tum isteyenlere nasip etsin hatirlisiyla. Insaallah hepimiz sag salim bebişlerimizi alalim kucagimiza

Son düzenleme:
Canim benim de 7 haftalikken bebek yoktu.8. Haftaya girdigim gun kahve rengi leke geldi doktoru aradim progestan ic dedi ertesi gün kana donustu sagliksiz gebelikmis vucut atmis. Yolk kesesinin olup olmadigina bak yolk kesesi varsa 9. Haftaya kadar bekle 9.haftada kalp atisini goren var lekelenmen falan olmadigi surece korkma

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım son durum ne?

senin şuan ki telaşını o kadar iyi anlıyorm ki!!
iki defa boş kese olayını yaşadım berbat bir durum
kendini her duruma hazırla, allah yardımcın olsun
canım merhaba epey olmuş sen bunu yazalı ama bi sorum olacaktı bende bir kez boş kese yaşadım.5 ay önce ilk hamileliğimdi.3 ay oldu yeniden deneyeli ama hamile kalamdım.sen boş kesenin nedenlerini araştırdınmı canım?dr bana 2.3.den sonra nedeni araştırılıyor dedi ama ben bu hafta genetik testlerimide yaptırmayı düşünüyorum bi sorunum varsa bileyim diye.sen araştırma yaptın mı merak ettim?

evet canım yaptırdım kan pıhtılaşma bozuklugu çıktı beş gende..benden bebeğe kan akışı olmadıgından bebekler en başından gelişememişler..Sana umut olsun şuan 18 haftalık hamileyim kese dışında ilerisini göremeyen ben şimdi Allahın izniyle bu haftalara kadar geldik..İkinci kaybımdan sonra prof a gittim ve bana 3. kayıptan sonra araştırma yapılabileceğini söylemişti ama ben duramadım gittim ve testlerimi yaptırdım şükürler olsun şimdi herşey yolunda..Hergün kan sulandırıcı iğne ve aspirin kullanıyorum..Sende araştırmanı yap kimse bizlerin psikolojisini anlayamaz ne demek 2 yü 3 ü beklemek çok mu kolay zannediyorlar genetik bölümüne 2 kaybın oldugunu söyle eğer ki sorun çıkarırlarsa alacakları kan sonuçta 1 ay sonra çıkıyor en azından kafan rahat olsun...
Bu süreçte kendini asla kasma vücudun kendini bi toplasın Bİr kere kalmışsın hamile eminim tekrar kalacaksın...
Mutlaka testlerini yaptır En kısa zmanda sende güzel haberini alırsın

ben ilk öğrendiğimde doktor dış gebelik olup olmadığını bilemeyiz kan testi yaptır demişti 7+2 deyiz doktorların söylediği büyüme oranı bebeğemi ait keseyemi hala bi fikrim yok kafa karıştırmaktan başka bir şey yapmıyolar :S pazartesi doktora gidicez sende içini ferah tut doktor hesabıyla ultrason hesabı da birbirini tutmuyor geçen hafta kalp atışlarını duyarız die pazar günü gittik ama haftaya dediler pazartesi gitcez inş bakalımmm .Çok fazlada araştırma bence (ben yiyeğimi araştırıyorum yemeden önce) paranoyak oldumm Sabah bulantım kesildi . tutuştummm gene ama eşim kızıcak die pazartesiyi beklemem gerekiyor 3 haftada 4 kez doktora gittim Sakin olmamız lazımmmm

Canım benm inşallah hayırlısıyla kavuşursun yavruna bebeğine... biz atlattık o dönemleri 37. haftaya girdik çok şükr. inşallah sende hayırlı haberler alırsın..

canım çok çokkkk teşekkür ederim cevap yazdığın için inan içim rahatladı Rabbim razı olsun senden sağ salim bebeğini kucağına al benim içinde dua et ne olur .bende bunu anlamıyorum ve kafama yatmadığı için testlerimi yaptırmaya karar verdim bi kaç dr pıhtılşama sorunu boş keseye sebep olmaz falan dedi ama ben araştırmak istiyordum içim hiç rahat değildi.bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım tutar veya tutmaz bilmiyorum ama yinede testlerimi yaptırcam.çarşamba günü kadın doğumdan randevu aldım üniversite hastanesinden kadın doğuma 2 düşük yaptım diyeceğim.onlar genetik bölümüe yönlendiriyorlarmış sanırım.boş keseye sebep oluyo veya olmuyo böyle bişeyim varsa bilmek isitiyorum çünkü 2.3.yü yaşamaya ne gerek var alttarafı bi kan testi hatta bence kişi hamile kalmayı düşündüğünde yapılmalı bu testler.zaten zor hamile kalmıştım eşimde varikosel vardı ameliyat oldu 10 ay sonra klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kalmıştım.tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyorum. senin için çok sevindim canım.bi arkadaşımda boş kese yaşamış gittim bütün testlerimi yaptırdım ama pıhtılaşma çıkmadı dedi yinede dr u kan sulandırıcı vermiş 2 yaşında kızı var onunda.

Ayni seyi bende yasadim.su an oglum dogdu ,2 aylik oldu kese var cocuk yoktu doktorum alttan bakti alttaymis yavrum daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…