kese var bebek yok

karakulan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2010
96
0
mrb arkadaşlar biraz önce doktordan geldim.ama moralim ii değil.ben ayın 26sında kan tahlili yaptırdım 100.27 çıktı bidahada hiç yaptırmaım.bugün ilk defa dktora gittik .keseyi gördü doktor şekli güzel dedi.14mm olmuş dedi.ama içinde bebeği görmedik.alttan bakalım yada haftaya kadar bekleyelim dedi.bekliycez çarşambaya kadar.eğer ozamanda görünmezse seninle başka konuşma yapacaz dedi.inşallah görünür.geç döllenme olabilir dedi.sizede böyle oldumu?banada dua edin nolur.

inşallah hersey yolundadır canım benım uzme canını görunmemıstır belkı ufaklık :)

canım bende çok bekledım gormek için, şuan doğumu beklıyorum hatta gunum geçtı bıle senınkıde gosterıcektır çok stres yapma kendıne

canım bende çok bekledım gormek için, şuan doğumu beklıyorum hatta gunum geçtı bıle senınkıde gosterıcektır çok stres yapma kendıne

ALLAH razı olsu hepinizden teşekkürler bakalım hayırlısı inşallah ama bizim ilişki günümüze göre geç döllenme zaten.sat 26 subat.dün kese 14mm di.sekli ii dedi.bugün biraz hafiif kanama oldu.progestan verdi dktr.dua edin bana

canım hiç meraklanma zaten kese görününce hemen bebişi göremiyosunki. benim drum keseyi gördükten sonra 2 hafta sonra gel ozaman bebişide görürüz demişti. ve aynende öyle oldu 2 hafta sonra anca göründü benim bebişim. şimdi 22 haftalık olduk darısı başına inş. ayrıca gelen lekelenmedende korkma o genelde herkesde oluyor ben 2.5 aya kadar gördüm lekeler. ama biraz dikkatli ol tabi bol bol dinlen ayağını yüksek bir yere koyup yatmaya çalış. allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

allah razı olsun hepinizden.çok şükür dün keseyide bebğide gördk.kalp atışı vardı.kanama derdu.ama kahverengi lekeler geliyo azcık.inşallha oda biter.1 hafta rapor verdi.bana dua edin.

allah razı olsun hepinizden.çok şükür dün keseyide bebğide gördk.kalp atışı vardı.kanama derdu.ama kahverengi lekeler geliyo azcık.inşallha oda biter.1 hafta rapor verdi.bana dua edin.

canım senin kaç haftalıkken görünmedi. benm 3,5-4 haftalık benimde görünmedi moralim bozuldu. boş gebelik olmasından korkuyorum Allah korusun

mrb benim 6 haftalıkken gittik kesem görüldü karından ama bebek yoktu.3 gün sonra tekrar gittik bbeği ve kalp atışını gördük .çok şükür.seniniki daha erken bence canım.bekle biraz.ama benim o günden beri kanamam var doktor kılcal damarlar genişlediği için kanıyo dedi.korkma dedi.

mrb benim 6 haftalıkken gittik kesem görüldü karından ama bebek yoktu.3 gün sonra tekrar gittik bbeği ve kalp atışını gördük .çok şükür.seniniki daha erken bence canım.bekle biraz.ama benim o günden beri kanamam var doktor kılcal damarlar genişlediği için kanıyo dedi.korkma dedi.

inşallah canım bende bebeğimi görürüm. haftaya testlerimi yaptırcam. hafta sonuda doktora gideceğim. Allah ım büyük inşallah sağlıkla almayı nasip etsin kucağımıza bebeklerimizi aminn ..ben nehir bu arada. çok geçmiş olsun dikkat et kendine her zamankinden daha çok hemde

X