kese var bebek yok

karakulan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2010
96
0
mrb arkadaşlar biraz önce doktordan geldim.ama moralim ii değil.ben ayın 26sında kan tahlili yaptırdım 100.27 çıktı bidahada hiç yaptırmaım.bugün ilk defa dktora gittik .keseyi gördü doktor şekli güzel dedi.14mm olmuş dedi.ama içinde bebeği görmedik.alttan bakalım yada haftaya kadar bekleyelim dedi.bekliycez çarşambaya kadar.eğer ozamanda görünmezse seninle başka konuşma yapacaz dedi.inşallah görünür.geç döllenme olabilir dedi.sizede böyle oldumu?banada dua edin nolur.

Cnm kaç haftalıksın?Değerin biraz düşük bebeğin görülmemesi çok normal.1-2 hafta sonra gitseydin görürdünüz bebeği..

bir yakınımızında böyle olmuştu doktor bebeğin daha çok küçük olduğunu bu yüzden görünmediğini söylemiş,yanlış hatırlamıyorsam 2 hafta sonra gittiklerinde görünmüştü bebek hiç ,sıkmayın canınızı hayırlısıyla herşey istediğiniz gibi olur

karından baktıysa görememesi normal olabilir. usg cihazının hassasiyetine göre değişebiliyor. çok küçük olduğu için karından görmek zor oluyormuş. keşke direk alttan baktırsaydın. hemen sıkma canını olur mu?

Canım benimde gözükmemişti bebek.Hatta bende boş gebelik zannetmiştim çok üzülmüştüm.2 hafta sonra gittiğimde gördü doktor.Endişelenme hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…