Kese var bebek Yok?

EsMuh1334

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2022
118
49
Hanımlar 6 Haftalik Gebeyim. Doktor kesen var ama bebek yok daha dedi. 10 gün sonra kontrole yeniden gidicem. Sizce daha erken mi? Ayrica Benim Kahverengi kanama denilen sey olmadi sadece 2 3 gündür beyaz akintimda artiş var Bu Normal Mi?

Bence normal bir sonra ki muayenede görürsünüz inşallah. Herkeste kanama olucak diye bir şey yok onu kafanıza takmayın:) akıntınız artması normal daha sonralarda daha da artacak hatta

Hanımlar 6 Haftalik Gebeyim. Doktor kesen var ama bebek yok daha dedi. 10 gün sonra kontrole yeniden gidicem. Sizce daha erken mi? Ayrica Benim Kahverengi kanama denilen sey olmadi sadece 2 3 gündür beyaz akintimda artiş var Bu Normal Mi?
Bende 5+5 olduğumda muayene gitmiştim kese vardı fakat bebek daha yoktu ki bu çok normalmiş. 10 gün sonra gittiğimde görmüştük kalp atışını, hatta bugün tekrar gittim.

Benimde yerleşme kanama veya bir akıntım olmadı. Kişiden kişiye değişir inşallah bir sonrakine duyarsın 😍

Kesenin boyutu ne kadar? Bende de böyle oldu 1 hafta sonra gittim girdi keseye bebek hatta kalp atışını da gördüm. Akıntı cok fazla oluyor gebelikte bende de var hala devam ediyor başından beri günlük ped takıyorum sürekli

Kesenin boyutu ne kadar? Bende de böyle oldu 1 hafta sonra gittim girdi keseye bebek hatta kalp atışını da gördüm. Akıntı cok fazla oluyor gebelikte bende de var hala devam ediyor başından beri günlük ped takıyorum sürekli
Ilk hamilelik oldugu icin pek bilgim yoktu dogrusu o yuzden sormadim. Umarim bende gittigmde görür duyarım. Aynn benim de artış oldu. Günlük ped kurtarıcımız :KK66:)

Canım ben 5+4te keseyi gördüm 7+0da bebek ve kalp atışını duydum biraz daha bekle görürsün içini ferah tut kötü düşünme kontrole gidince yaz bilgilendir bizi

X